Dnes je pondělí 23.07.2018 a svátek má Libor.

01.04.2013 19:21:37

Recitační soutěž 2013

Březen je měsíc knihy, tak se u této příležitosti uskutečnil na nižším stupni ZŠ další ročník Recitační soutěže. Ve středu 27. března jsme se všichni sešli na velké chodbě, kde zástupci z každé třídy předvedli své recitační umění. Děti byly velmi nervózní, ale všem se vystoupení povedlo a každý soutěžící byl odměněn velkým potleskem. A jak to nakonec dopadlo?

V první kategorii (1. a 2. třídy) se na stupních vítězů umístily tyto děti:

1. Tereza Dudová

2. Barbora Fusová

3. Šimon Švolma

Ve druhé kategorii (3. až 5. třídy) se na stupních vítězů umístily tyto děti:

1. Ivona Hankeová

2. Natálie Papugová a Eliška Vitásková

3. Filip Pagáč

Všem zúčastněným dětem děkujeme za krásný přednes a vítězům blahopřejeme!

Fotografie z Recitační soutěže naleznete zde.

19.03.2013 15:48:36

Lyžařský výcvik

V neděli 17. 2. odjeli žáci 7. tříd na lyžařský výcvik do Starých Hamer. V den příjezdu jsme se ubytovali, šli na večeři a spát. V pondělí šla většina dětí lyžovat, ale bohužel se našli i ti, kteří onemocněli a následně museli odjet domů. Večer si pro nás připravilo zábavný program družstvo číslo 1. Úterý bylo stejné jako pondělí, ale tentokrát si pro všechny připravilo program družstvo číslo 2. Středa byla tzv. odpočinkový den, kdy se šlo lyžovat jen dopoledne a odpoledne jsme vyrazili na túru. Nejlepší den byl asi čtvrtek, protože se konal závod v obřím slalomu, kde u holek vyhrála Klára Fojtíková a u kluků Adam Halfar. Tentokrát byli vyhlášeni i snowborďáci, kde závod vyhrál Kristián Krečmer. Večer byla konečně zasloužená diskotéka, kterou si všichni užili. V pátek jsme šli naposledy lyžovat, potom na oběd a domů! Myslím si, že lyžování se všem moc líbilo, ať už začátečníkům, tak i těm, kteří už lyžovat umí.

Klára Fojtíková, Monika Theuerová, 7.B

Fotky zde !!!

18.03.2013 13:48:37

Ukončení zimy ve školní družině

V posledním únorovém týdnu se děti definitivně rozloučily se zimou.

Téma "cestujeme po světě" jsme využili k tomu, aby se děti seznámily s různými kulturami, zvyky a tradicemi v jednotlivých zemích. Toto cestování jsme zakončili putováním za pokladem a velkým maškarním karnevalem v hale ZŠ.

Celou akci nám zpestřilo vystoupení malých mažoretek, které za námi přijely z nedalekých Štěpánkovic.

Své zážitky děti pak přenesly do barevných ilustrací.

Foto zde.

05.03.2013 11:08:56

Plavání - žáci 3. + 4. tříd

V pondělí 18. 3. začíná žákům 3. a 4. tříd povinná výuka plavání v plavecké škole Hastrmánek v Aquaparku Kravaře.

Bližší informace obdrží děti písemně od třídních učitelek.

27.02.2013 10:12:05

Srdíčkové odpoledne

V únoru se uskutečnila ve třetím oddělení školní družiny společná akce rodičů a dětí "Srdíčkové odpoledne".

Při této akci děti a dospělí společně tvořili a vyráběli jednoduché dárky. A tak mohli někteří poprvé pracovat s keramickou hlínou nebo si netradičně vyzdobili kolíčky na prádlo.

Pěknou tečkou za naší akcí byly pak společné hry, které tak umocnily celkovou radostnou atmosféru tohoto odpoledne.

Fotografie můžete zhlédnout zde.