Dnes je úterý 19.06.2018 a svátek má Leoš.

16.04.2012 07:26:58

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

Ve dnech 17. 4. - 18. 4. 2012 se uskuteční sběr starého papíru v areálu ZŠ.

Papír bude možno navážet do kontejnerů po oba dny od 13:oo - 18:oo hodin.

Naše škola je stále zapojena do recyklačního programu RECYKLOHRANÍ. Cílem projektu je zvýšit povědomí o třídění odpadů a zajistit recyklaci drobných vysloužilých elektrozařízení a baterií.

Žáci mohou do školy nosit nepotřebné drobné elektrospotřebiče (např. starý mobil, kalkulačku, elektrohračku, počítačové vybavení, drobné kuchyňské elektrospotřebiče a baterie).

Podle množství odevzdaného elektroodpadu získá škola body, za něž žákům budeme moci pořídit různé učební pomůcky a hry.

Více informací o projektu jsou Vám k dispozici na www.recyklohraní.cz

Děkujeme všem, kteří již tento projekt podpořili.

12.04.2012 22:51:01

Coca - cola cup

Ve středu 11. 4. se naše škola s jednoroční přestávkou (zaviněné poředatelem) opět zapojila do fotbalového turnaje "Coca cola cup". Na hřišti fotbalového klubu bylo sehráno šest utkání. V turnaji hraného systémem každý s každým se naši žáci umístili na konečném druhém místě. V prvním zápase prohráli s vítězem turnaje Bohuslavicemi 1:2, poté uhráli remízu s celkově třetím Dolním Benešovem 1:1 a ve svém posledním utkáním dokázali udolat Háj ve Slezku 2:0. Klukům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

07.04.2012 12:54:08

Florbal - O pohár ministra

Dne 29. 3. 2012 se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje pod záštitou MŠMT. Tento turnaj se odehrál v Opavě na ZŠ E. Beneše, kde se sešlo celkem devět škol. Kluci podali výborný výkon, když po dvou výhrách a jedné remíze podlehli pouze domácí škole, která je úřadujícím mistrem republiky v této kategorii. Zajistili si tak fantastické druhé místo a vzorně tak reprezentovali naši školu. Klukům blahopřejeme a také přejeme mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.

Bližší informace a jména hráčů si můžete prohlédnout zde.

03.04.2012 12:45:58

Recitační soutěž

V pátek 30. března proběhla na chodbě 1. stupně naší školy ,, Recitační soutěž". Soutěže se zúčastnilo 28 žáků z 1.- 5. ročníku. Z každého ročníku byl vítězem jeden nejlepší recitátor. Většina básní byla tématicky zaměřena k jaru.

1. roč. - Jakub Štěrba
                    2. roč. - Filip Pagáč
                    3. roč. - Klára Komárková
                    4. roč. - Ivona Hankeová
                    5. roč. - Kristýna Nováková
Diplomem byly oceněny také dvě žákyně 2.A - Hana Herudková, Karolína Pospěchová, které přednesly pěknou báseň vlastní tvorby. Také ostatním soutěžícím patří pochvala a poděkování za pěkný přednes básní.
                                                                                                                      J. Halfarová

Fotografie zde.

28.03.2012 15:53:54

Úspěch žákyně ZUŠ

Nela Stuchlíková, žákyně 6. ročníku ZUŠ Ivo Žídka Kravaře, pobočka Bolatice, ze třídy paní učitelky Heleny Praskové se zúčastnila soutěže ve hře na zobcovou flétnu. V okresním kole zvítězila a postoupila tak do kola krajského.  Třetí místo v krajském kole je výborným oceněním její práce a talentu. Blahopřejeme.