Dnes je úterý 25.09.2018 a svátek má Zlata.

20.09.2012 20:12:16

Přednáška o ústní hygieně

V minulých dnech proběhla na naší základní škole série přednášek o ústní hygieně s panem Zdeňkem Řehořem. Děti třetích až devátých tříd se učily o dutině ústní, potřebě její pravidelné hygieny, tvorbě plaku, kazu, zubního kamene a zánětu dásní. Následovalo poučení o způsobech čištění a také základních pomůckách k němu určených. Při zvídavých dotazech došlo i na širší témata zahrnující mezizubní kartáčky, nitě, elektrické kartáčky a ústní vody. Domů si s sebou děti mohly odnést kvíz a někteří šikovní jedinci dostali jako odměnu za spolupráci detektor plaku v podobě fialové pastilky, která jim po rozpuštění v ústech obarví plak a tak názorně ukáže, na která místa se při čištění zaměřit.

09.09.2012 10:17:35

Nabídka zájmových činností

I v letošním školním roce škola připravuje pro své žáky širokou nabídku zájmových činností - kroužků. V tabulce pod textem naleznete jejich přehled. Kroužky budou začínat na přelomu září a října. Žáci se mohou přihlásit u třídních učitelů. Kroužek se uskuteční při dostatečném zájmu žáků.

Žáci mají možnost navštěvovat i kroužky, které nespadají přímo pod záštitu školy, ale

jsou určeny pro její žáky.

Horolezecký - CVČ Kravaře

Zumba - Eva Gajdová

28.08.2012 09:49:40

Zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku se uskuteční v pondělí 3. 9. v 8:00 hodin.

09.07.2012 20:29:23

Rozloučení se školní družinou.

V závěru června se děti školní družiny rozloučily ve svých třídách.

Originálním způsobem si připravily pohoštění děti středního oddělení.Využily ovoce a zeleninu a z těchto surovin udělaly ovocné špízy a ozdobné zeleninové panáčky.

Pro nejmladší třídu byli překvapením papíroví medvídci a "družinové vysvědčení" předala paní učitelka nejstarším dětem.

Přejeme všem klidné a pohodové prázdniny.

Podívejte se jak to vypadalo zde.

01.07.2012 10:11:56

Turistický klub – „Rozlučková“

Ve dnech 22. – 23. 6. se konala „Rozlučková“ v Turistickém klubu. Děkujeme za pomoc a sponzorské dary rodičům, zejména I. Kamrádové, P. Papugové a A. Vitáskové. Fotografie zde.