Dnes je středa 19.06.2019 a svátek má Leoš.

15.10.2012 09:22:28

Burza dětského oblečení

Tento víkend proběhla na škole burza dětského oblečení a hraček. Příležitosti prodat nebo nakoupit věci pro své ratolesti využilo mnoho maminek. Výtěžek pořadatelky věnovaly škole formou finančního daru, který bude použit na dovybavení oddělení školní družiny.

Všem organizátorkám patří velké díky a to jak za finanční dar, tak za jejich snahu o organizování akce pro své spoluobčany.

11.10.2012 07:32:54

Vítání prvňáčků

V úterý 2. října si nejstarší oddělení školní družiny připravilo krátký program, kterým děti přivítaly "prvňáčky" naší skoly.

Děti si připravily taneční improvizaci, hru na africký buben, zazněly písně a básně a na závěr předaly svým kamarádům malý dárek.

Fotky zde.

09.10.2012 10:35:38

VÝSLEDKY 1. KOLA SOUTĚŽE VE SBĚRU STARÉHO PAPÍRU

Ve dnech 2. a 3. října 2012 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže tříd ve sběru starého papíru. Žáci a rodiče naváželi starý papír do připravených kontejnerů.

V 1. kole soutěže žáci nasbírali 13700 kg papíru.

Výsledky soutěže : 1. – 5. ročník

1. místo - 4.A

2. místo - 3.B

3. místo - 5.A

6. – 9. ročník

1. místo - 7.A

2. místo - 6.A

3. místo - 9.A

Po 2. kole soutěže, které se uskuteční v dubnu příštího roku, budou všichni sběrači odměněni a vítězné třídy budou mít den ředitelského volna na společnou třídní akci. Zbytek výtěžku bude využit na zakoupení pomůcek do výtvarné a tělesné výchovy.

V minulém školním roce jsme z výtěžku pořídili několik nových žíněnek.

Všem sběračům a rodičům za podporu této akce děkujeme.

08.10.2012 14:54:16

Soutěž Zdravé zuby

Ve školním roce 2011/2012 se žák 1. A Matěj Švolma (dnes již 2. A) zúčastnil soutěže Zdravé zuby a vyhrál  žvýkačky Orbit pro děti a slevový poukaz v hodnotě 1000 Kč od cestovní kanceláře EXIM tours.

Gratulujeme.

Fotografie poukazu zde.

08.10.2012 14:45:00

Beseda s Martinou Drijverovou

Naší školu navštívila 3. 10. spisovatelka Martina Drijverová. Přijela v rámci Týdne knihoven a představila dětem několik svých knih.

Dnes jsme byli v malé tělocvičně,  kde se nám představila spisovatelka Martina Drijverová.  Byla to taková starší paní a měla krásný hlas. Napsala už 64 knih a některé nám představila, povídala nám například o knize Zlobilky nebo o Síse Kyselé. Když to dovyprávěla, mohli jsme si zajít pro autogram. Moc se mi to líbilo, bylo to hezké a zajímavé.

Eliška Wránová, 4. B

Martina Drijverová je spisovatelka. Píše knihy pro děti. Začala psát, protože se jí překládané pohádky nelíbily. Rozhodla se, že napíše lepší. V průběhu let psala do dětských časopisů (ABC, Mateřídouška, Sedmička a Sluníčko). V poslední době se zajímá o divadlo. Beseda se mi líbila, odnesl jsem si i autogram.

Denis Kramář, 4. A

Fotografie z besedy najdete zde.