Dnes je středa 21.08.2019 a svátek má Johana.

Aktuálně

22.11.2011 18:26:26

Oznámení rodičům

          Dne 24. listopadu (během pohovorů s rodiči) proběhnou volby do ŠKOLSKÉ RADY. Žádáme proto rodiče, kteří mají zájem o tuto práci, aby se do 21. listopadu přihlásili u vedení školy a to telefonicky nebo prostřednictvím svých dětí. Více informací obdržíte rovněž na telefonu 553 655 252.


 

----
22.11.2011 18:14:02

MISTROVSTVÍ HLUČÍNSKA VE FLORBALE

Dne 16. 11. 2011 se v hale základní školy uskutečnil 1. ročník turnaje s názvem "MISTROVSTVÍ HLUČÍNSKA VE  FLORBALE" žáků a žákyň základních škol .  Tento turnaj se uskutečnil díky grantovému programu na podporu aktivit v oblasti sportu, využití volného času a kultury v obci Bolatice.

Celý článek, výsledky zápasů a celkové pořadí se dozvíte zde.

Fotky z turnaje zde.                                                                                             

 

 

----
08.11.2011 12:22:23

Výlov rybníka Nezmar

V rámci biologického praktika jsme 5.11. jeli do Dolního Benešova na výlov rybníka Nezmar. Počasí bylo nádherné
 a prostředí rybníka s podzimní atmosférou přímo pohádkové. Děti měli možnost na vlastní oči vidět kapry, sumce, úhoře, líny, jesetery a další sladkovodní ryby. Výlet splnil mé očekávání. Kamila Dominiková , učitelka

Výlet na Nezmar byl zábavný a hodně zajímavý. Moc se mi líbil velký sumec, obrovští kapři a hezké byly i rybky v akváriích. Procházka kolem rybníku byla nádherná, všude bylo plno listí a příroda nám ukázala, že je opravdu podzim. Podle mě to byl moc moc hezký výlet. Klára Fojtíková 6.B

Tento výlet se mi moc líbil. Nejvíce se mi líbil velký sumec a samozřejmě i ostatní rybky. Velká procházka kolem rybníku nám všem dala trochu zabrat, bylo poznat, že je podzim. Na zemi byly hromady listí. Byl to moc pěkný výlet. Nikol Gollová 6.B

V biologickém praktiku jsme jeli do D. Benešova na výlov.
Bylo už tam málo vody, ryby byly ve skupinkách u břehu. Na ukázku tam měli velká akvária s rybkami. Hladila jsem si sumce albína, byl velký a žlutý. Rybník jsme si obešli a pak jsme jeli autobusem domů. Moc se mi to líbilo. Valérie Kubná 6. B 

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

----
07.11.2011 17:32:07

Výlet pátých tříd do hornického muzea

Ve čtvrtek 3.11. jsme s dětmi navštívili hornické muzeum v Ostravě. Jedná se o největší hornické muzeum v ČR, rozprostírá se na jihovýchodním úpatí vrchu Landek, který leží nad soutokem řek Odry a Ostravice. Prohlédli jsme si podzemní expozici skutečného historického dolu Anselm a expozici důlního záchranářství, která je největší svého druhu na světě. Domů jsme se vraceli s dobrou náladou a s pěknými zážitky.

 Martina Kornelová

Fotky z výletu si můžete prohlédnout zde.

 

 

 


 

----
07.11.2011 17:19:05

Výlet 4.B do ostravské zoo

V pondělí 10. října jsme navštívili výukové centrum ostravské zoo, kde byla pro nás připravena přednáška pod názvem Zvířata naší přírody. Děti se zábavnou formou dozvěděli spoustu nových informací o zvířatech, které žijí v lese, na louce, ve vodě  a v blízkosti lidských obydlí. Jak se přednáška a celý výlet vydařil posuďte sami.

 tř. uč. Hluchníková


Na výletě se mi moc líbilo. Nejdříve jsme byli ve výuce, kde jsme si mohli šáhnout na vycpaného ježka, různé ptáky, kůže a tak podobně. Po výuce jsme venku pořádně posvačili. Během jídla nás pozorovali pávi. Pak jsme se šli podívat na ostatní zvířata. V pavilonech jsme se vyfotili u pštrosa a měřili jsme se u žiraf. Cestou k východu ze zoo nás paní učitelka pustila na průlezky.

Veronika Motyková


Na výletě bylo moc hezky. Po příjezdu jsme si prohlédli pár zvířat. Pak nás čekal výukový program. Šahali jsme na vycpaná zvířata a měli jsme i živého hada kolem krku. Pak jsme se šli najíst a nakoupit si suvenýry z výletu.

 Patrik Slivka


 Fotografie z výletu si můžete prohlédnout zde.

----

Základní škola a Mateřská škola
BOLATICE, příspěvková organizace

Školní 540/9
747 23 Bolatice

Tel.: 553 655 252
Mobil: 777 73 66 22

esf | EU | MŠMT | OP
made by VIP Design.cz | FunkčníEshopy.cz ©2011 | Powered by VIPS!