Dnes je pátek 25.05.2018 a svátek má Viola.

Aktuálně

09.05.2018 20:39:37

Eurorebus 2018

V sobotu 5. 5. 2018 se konal již 23. ročník soutěže Eurorebus, které se pravidelně již několik let účastní i naše škola. Žáci vyššího stupně vyplňují během celého školního roku úkoly přes počítač, pořadatelé je vyhodnocují a v průběhu dubna zvou nejlepší školní třídy porovnat své síly do krajského kola, které probíhá v Ostravě v prostorách VŠB. Soutěže se účastní vždy trojice žáků z každé třídy a bojují o postup do celostátního kola v Praze. Letos se to bohužel žádnému týmu nepodařilo...nevadí, příští rok jdeme do toho znovu ☺

Fotogalerie zde.

----
09.05.2018 20:19:22

Zahradkářská a floristická soutěž

Šest žáků z druhého stupně reprezentovalo naši školu na Zahrádkářské a floristické soutěži, která se uskutečnila ve středu 9. května 2018 na Masarykově střední škole zemědělské v Opavě. Po sečtení bodů z vědomostního testu a náročné "poznávačky" 40 rostlin, se v kategorii starších žáků umístila Jana Zajíčková (9.B) na krásném 3. místě. Velkým překvapením byla pro mnohé kategorie mladších žáků, kde se oba naši zástupci umístili na stupních vítězů. Natálie Špánková (6.A) obsadila rovněž 3. místo a Petr Dominik (6.A) dosáhl až na příčku nejvyšší - 1. místo.

Všem oceněným GRATULUJEME Smile

----
07.05.2018 13:28:59

McDonald´s CUP

Ve čtvrtek 3. května se v Kobeřicích na fotbalovém hřišti odehrál turnaj mladších žáků ve fotbalu s názvem McDonald´s CUP. Úvodní los nám do skupiny přiřkl celkem šest soupeřů ze základních škol. Po úvodních rozpacích, které zapříčinily prohru hned v prvním utkání, se náš tým postupně rozehrál k velmi dobrým výkonům a dokázal vybojovat postup do okresního finále, které se odehraje 17. května v Opavě Kylešovicích - DRŽÍME PALCE!!!