Dnes je čtvrtek 21.03.2019 a svátek má Radek.

26.02.2019 20:40:38

Lyžujeme!!

Včera nám začal týdenní lyžařský kurz na Vaňkově kopci. Podívejte se zde, jak nám to jde :-).

24.02.2019 15:18:53

Zimní Olympiáda

V úterý 19. února děti berušek, žabiček, kuřátek a soviček sportovaly v hale ZŠ. Paní učitelky si pro ně připravily několik sportovních disciplín, za jejichž splnění obdržely medaile a diplom. Každá třída měla vyrobenou krásnou vlajku a všechny děti byly oblečené v barvě svého týmu. Nechyběl ani originální pokřik. Na začátku Olympiády, za zvuku olympijské znělky, přiběhla sportovkyně Gituška s pochodní. Na konci her stály všechny děti v pozoru s medailí na krku, neboť hrála státní hymna ČR.

Všichni jsme si tento sportovní den moc užili a na fotky z Olympiády se můžete podívat zde nebo ve fotogaleriích jednotlivých tříd.

21.02.2019 13:06:30

Staré pověsti české

Ve středu se děti z beruškové a žabičkové třídy zúčastnily výchovně-vzdělávacího programu Jana Přeučila a Evy Hruškové s názvem "Staré pověsti české". Vystoupení bylo nejen zábavné, ale také naučné. Fotky z představení najdete zde.

21.02.2019 12:20:33

Lyžařsko - snowboardový kurz 2019

Jen co zavřu oči, začne se mi v duchu promítat film s názvem Lyžák 2019. Opět vidím cestu autobusem, výšlap k chatě Grúň, ubytovávání se, rozdělování se do družstev a úžasné záběry zasněžených sjezdovek.
3 družstva lyžařů a 1 družstvo snowboarďáků s odhodláním vyrazila naučit se, zdokonalit se a pokořit místní svahy různých obtížností. Více méně byl tento cíl, za únosných ztrát, splněn. Večery jsme trávili zábavnými hrami. Myslím, že se všichni dobře bavili. Ve čtvrtek byly nabité dovednosti dobrovolných závodníků otestovány v obřím slalomu. Jak snowboarďáci, tak lyžaři se snažili dosáhnout kvalit Ledecké. Ti nejvíce se přiblíživší stanuli na stupních vítězů. Vrcholnou společenskou událostí byla večerní diskotéka. Po prvotních rozpacích a otálení se zábava rozjela na plné pecky.
Film končí záběry závěrečného balení, posledních jízd na sluncem zalitých svazích, nástupu do autobusu a návratu k rodinám. Určitě by si zasloužil pár nominací na Oskara (za scénář: ZŠ Bolatice, za režii: zúčastnění pedagogové a instruktoři, za hlavní mužský a ženský herecký výkon: kolektiv 7.A a 7.B, za vedlejší
role: kuchaři, vlekaři a řidič autobusu :D). Myslím, že mnohé z nich by byly proměněny.

(Natálie Špánková - 7. A)

Fotogalerie zde.

19.02.2019 21:27:18

Informativní schůzka

Ve čtvrtek 21. února v 15.30 hod. proběhne v žabičkové třídě Informativní schůzka pro rodiče dětí, které absolvují Lyžařský kurz na Vaňkově kopci.