Dnes je pondělí 22.07.2019 a svátek má Magdaléna.

17.06.2019 07:59:36

Charitativní prodej

V červnu jsme se zúčastnili charitativní akce na pomoc dětem v Paraquayi. Všechny děti a vychovatelky vyráběly drobné dárky, které se pak prodávaly v misijním obchůdku ve skanzenu.

Byly to například záložky do knih, obaly na drobné předměty, kabelky zdobené textilní barvou, přáníčka, ale také dárky, které poskytly některé maminky a dospělí z řad dobrovolníků.

Děti tak opět ukázaly, že pomáhat může každý.

17.06.2019 07:56:23

Nejrychlejší lanáček

V červnu se uskutečnil v lanovém centru školy již 5.ročník celodružinové akce "O nejrychlejšího lanáčka".

Podmínky soutěže zůstaly stejné jako v minulých letech. Děti na základě dobrovolnosti absolvovaly dvakrát lanovou dráhu a s rychlejším časem postoupily do závěrečného finále, které bylo rozděleno na mladší a starší žáky. Navíc jsme v každé kategorii vyhodnotili kluky a holky zvlášť.

Putovní pohár a absolutní vítězství obhájila Natálka Běláková (4.C), která vylepšila svůj rekord z minulého roku ještě o 2 vteřiny.

Srdečně blahopřejeme všem, kteří se oblíbené soutěže zúčastnili :-)

17.06.2019 07:50:01

Olympiáda v Chuchelné

Začátkem června se uskutečnila v Chuchelné mezidružinová sportovní olympiáda. Této akce se zúčastnilo i naše devítičlenné družstvo s vychovatelkou Janou Stuchlíkovou.

Děti si vyzkoušely například hod granátem, překážkovou dráhu, běh na 5O metrů, plížení pod nízkou překážkou a štafetový závod, který patří k nejoblíbenějším disciplínám.

Kromě sportování jsme si všichni užili krásné počasí a naše radost byla umocněna také drobnými dárky a sladkostmi, které jsme si vybojovali krásným pátým místem.

Reprezentovali nás tito žáci: Samuel Ballarin, Kateřina Elblová, Ester Štefková, Agáta Zajícová, Matyáš Pernický, Klára Neuvaldová, Matouš Martínek, Matěj Harazim a Dominik Musiol.

Všem soutěžícím patří poděkování za účast a reprezentaci naší družiny. A tak zase za rok, olympiádo :-)

11.06.2019 10:07:25

Poděkování

V letošním školním roce naši žáci zaznamenali opravdu rekordní počet úspěchů ve sportovních soutěžích a vlastně nejen v nich (po celý rok jsme o nich průběžně informovali). Poděkování za skvělou reprezentaci však nepatří pouze našim žákům, ale samozřejmě také rodičům, za podporu a čas, který dětem v rámci volného času věnují. Rád bych také poděkoval všem trenérům a vedoucím zájmových činností, kteří se snaží děti naučit něčemu novému a zajímavému.

Níže fotky našich sportovních „reprezentantů“ z 1. i 2. stupně.

10.06.2019 22:55:30

Informativní schůzka

Informativní schůzka pro rodiče dětí, které nastupují v září poprvé do mateřské školy se uskuteční ve čtvrtek 13. 6. v 15. 00 hodin v žabičkové třídě (třída, ve které probíhal zápis). Schůzka je bez dětí.