Dnes je pondělí 23.07.2018 a svátek má Libor.

20.06.2018 22:01:23

Pochod na Albertovec

První schůzka ve školním roce 2017/2018 proběhla ve středu dne 18.10. Pochod na Albertovec, lesem ke koupališti a zpět k hřišti FK Bolatice děti sice unavil, ale cestou se nenudily, ve skupinkách plnily 5 zadaných úkolů. Poté byl vyhlášen vítěz, ale sladkou medailí byli odměněni za pěknou spolupráci všichni účastníci kroužku.

18.06.2018 22:04:26

Výprava 4.B do džungle

Ve čtvrtek 7.6. jsme s naší paní učitelkou podnikli výlet do přírody. Šli jsme na bolatickou pískovnu a udělali jsme si projektový den – džungle. Plnili jsme různé úkoly, hrály hry, soutěžili a opékali špekáčky. Den jsme si moc užili.

Nelka a Karol

Ve čtvrtek byl den džungle. Šlo se do pískovny, kde bylo připraveno mnoho her pro nás. Džungle znamená vyzkoušet si , jak se stravuje žirafa nebo střelba šípem. Červená posádka byla nejlepší. Jsem ráda, že jsem byla její součástí. V závěru dne se opékalo a nakonec uklízelo. Moc se to povedlo.

Silvie Michalíková

Čtvrtek se mi moc líbil. Šli jsme s naší paní učitelkou a celou naší třídou do bolatické pískovny. Hráli jsme různé hry a plnili úkoly. Nejvíce se mi líbilo, když jsme sbírali papírky pusou z trávy, která byla právě posečená. Nakonec  jsme stavěli ohniště, abychom si opekli špekáčky. Tento den bych  jsem si rád zopakoval.

Šimon Mrůzek

18.06.2018 21:51:59

Exkurze 4. tříd 2018

Děti v rámci školního výletu navštívily Ranč Bučiska, kde je čekala jízda na koni, soutěže o sladké ceny a cesta pohádkovým lesem s rožnovským loupežníkem. Poté zavítaly do Valašského muzea v přírodě, kde se seznámily s řemesly a životem našich předků.

18.06.2018 21:43:43

Školní výlet 3. tříd 2018

Konečně jsme se dočkali. V pátek 8.6. jsme jeli na výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Dopoledne jsme strávili na Ranči Bučiska, kde byl pro nás připraven zábavný program – lovili jsme rybky, stříleli na terč, skákali v pytli a jezdili na koni, mohli jsme si koupit upomínkové předměty.

Po obědě jsme pokračovali v plnění úkolů a hledání pokladu v pohádkovém lese. Po skončení zábavného dopoledne, jsme přejeli v doprovodu průvodce do Valašského muzea v přírodě, kde jsme se seznámili se životem na Valašsku v minulosti. Dokonce jsme si mohli sednout do školních lavic a dostali jsme vysvědčení.

Všechno nám rychle uteklo a my odjeli zpátky domů. Už teď se těšíme na příští školní výlet.

17.06.2018 22:29:03

Exkurze 1.A a 1.B 2018

Dne 8. 6. se žáci prvních tříd vydali do pravěké historie a navštívili Dinopark Ostrava. Nikdo se obrovských pravěkých tvorů nebál, všichni si výlet užili.