Dnes je čtvrtek 18.10.2018 a svátek má Lukáš.

29.08.2018 18:31:36

.

Prázdniny už skoro končí,

léto už se s námi loučí.

Zase začne školka,

ví to každý kluk i holka.

Za pár dnů nám začne nový školní rok. My jsme připraveni a na všechny děti se už moc těšíme. :-)

29.08.2018 14:49:57

Informace k provozu ve školní družině 2O18/2O19

Oznámení rodičům.

Provoz školní družiny ve školním roce 2O18/2O19 bude zahájen v úterý 4.září 2O18 s vyplněnou přihláškou, kterou děti obdrží ve svých třídách.

Ranní družina 6.3O hod. - 7.4O hod. v 1. oddělení ŠD (spojovací chodba školy).

Odpolední provoz 11.4O hod. - 16.OO hod.

Rozdělení dětí do jednotlivých oddělení bude umístěno v pondělí 3. září 2O18 u prostředního vchodu školy (spojovací chodba) a veškeré informace k provozu ŠD obdrží všechny děti písemně.

Na spolupráci s Vámi se těší vychovatelky školní družiny.

28.08.2018 22:41:15

Závěr školního roku ve ŠD

Tak jako v minulých letech i letos patřil závěr školního roku ve školní družině dětské zábavné show "Sympaťák-sympaťačka školní družiny".

Nejdříve proběhla třídní kola a teprve pak následovalo celodružinové finále, které se uskutečnilo v tělocvičně základní školy. Letošní ročník měl největší zastoupení v tanečních vystoupeních, ale nechyběly ani verše, písně nebo hra na hudební nástroje. Soutěžící nás překvapili mj. skvělou přípravou, výběrem hudby i úborů, někteří dokonce předvedli vlastní pohybovou choreografii.

O tom, kdo získá největší počet bodů rozhodovala 1O-členná dětská porota a vychovatelky z jednotlivých tříd. Své vítězství obhájila vítězka předchozích ročníků Anežka Hendrychová, které srdečně blahopřejeme, ale poděkování a obdiv patří všem, kteří se přihlásili a svým vystoupením a talentem přispěli k nádherné atmosféře celého odpoledne.

Fotogalerie zde.

Přejeme všem dětem a rodičům krásné prázdninové dny a v září zase na shledanou!

22.08.2018 17:36:33

Barvínek 2018

V červenci proběhl příměstský tábor Barvínek pro naše žáky. Připomenutí skvělého týdne na youtube Wink

22.08.2018 12:41:13

Pomůcky

Pomůcky pro žáky 3. A třídy ve školním roce 2018/2019:

Název

Počet kusů

Sešity č. 513

Sešit notový

Sešit 460

úkolníček

Další pomůcky:

výkresy A4 a A3, barevné papíry, vodové nebo anilinové barvy, štětce, kelímek, podložka na lavici do VV a PČ, plastelína, lepidlo, nůžky, pastelky, voskovky, fixy, pravítka (s ryskou a dlouhé min. 30cm.), fólie, tužka č. 3 na geometrii, kružítko, klasické psací potřeby.

Pomůcky, které se po 2. třídě zachovaly v dobrém stavu, mohou děti dále používat ve         3. třídě. Pomůcky do vyučování dětem zabezpečte během letních prázdnin. Pomůcky podepište.

Sešity dětem nepodepisujte ani nenadepisujte předmět výuky. Všechny sešity děti donesou v září do školy, kde si  je nadepíší sami.

Během prázdnin dětem čitelně, nejlépe hůlkovým písmem, podepište pouze učebnice Českého jazyka, Čítanku, Matematiku, Anglický jazyk, a Hudební výchovu. gabriela.elblova@zsbolatice.cz

Pomůcky pro žáky 3. B třídy ve školním roce 2018/2019:
Rodiče pořídí dětem vodové barvy, štětec malý i velký, kelímek do Vv, podložka na lavici, nůžky, lepidlo, voskovky, plastelínu, fixy, pastelky alespoň 12 barev, tužka č. 2,3 - nejlépe po 2 kusy, kružítko, pravítko s ryskou (trojúhelník) a pravítko 30-ticentimetrové, pero, obaly na učebnice a sešity.

Z min. ročníku budeme používat fólii, sešity do Hv, geometrie, lenoch. (Sešity jsou vysbírány a uloženy ve třídě!)
Na začátku školního roku budu vybírat 200 Kč do třídního fondu, ze kterého koupím sešity, úkolníčky, barevné papíry, výkresy, aj. pomůcky do Vv a Pč. S pozdravem Markéta Wránová, třídní učitelka