Dnes je čtvrtek 18.10.2018 a svátek má Lukáš.

15.10.2018 16:48:48

Vítání prvňáčků ve školní družině

Na začátku října proběhla ve školní družině každoroční akce "Vítání prvňáčků", kterou si pro nejmladší děti připravili kluci a holky ze starších tříd.

V programu zazněla hra na flétnu, někteří recitovali, jiní zpívali a zajímavé modely a kostýmy byly součástí originální módní přehlídky. Nejvíce se dětem líbila hudební pohádka O Šípkové Růžence a celou akci ukončilo loutkové divadélko O Jeníčkovi a Mařence.

Při tomto setkání se děti mohly vzájemně představit a popřát si, aby se nám ve škole líbilo a aby nám vzájemné přátelství a kamarádství přinášelo radost a pohodu.

Na památku si děti odnesly drobné papírové dárky, které pro ně vlastnoručně vyrobili jejich kamarádi.

29.08.2018 14:49:57

Informace k provozu ve školní družině 2O18/2O19

Oznámení rodičům.

Provoz školní družiny ve školním roce 2O18/2O19 bude zahájen v úterý 4.září 2O18 s vyplněnou přihláškou, kterou děti obdrží ve svých třídách.

Ranní družina 6.3O hod. - 7.4O hod. v 1. oddělení ŠD (spojovací chodba školy).

Odpolední provoz 11.4O hod. - 16.OO hod.

Rozdělení dětí do jednotlivých oddělení bude umístěno v pondělí 3. září 2O18 u prostředního vchodu školy (spojovací chodba) a veškeré informace k provozu ŠD obdrží všechny děti písemně.

Na spolupráci s Vámi se těší vychovatelky školní družiny.

28.08.2018 22:41:15

Závěr školního roku ve ŠD

Tak jako v minulých letech i letos patřil závěr školního roku ve školní družině dětské zábavné show "Sympaťák-sympaťačka školní družiny".

Nejdříve proběhla třídní kola a teprve pak následovalo celodružinové finále, které se uskutečnilo v tělocvičně základní školy. Letošní ročník měl největší zastoupení v tanečních vystoupeních, ale nechyběly ani verše, písně nebo hra na hudební nástroje. Soutěžící nás překvapili mj. skvělou přípravou, výběrem hudby i úborů, někteří dokonce předvedli vlastní pohybovou choreografii.

O tom, kdo získá největší počet bodů rozhodovala 1O-členná dětská porota a vychovatelky z jednotlivých tříd. Své vítězství obhájila vítězka předchozích ročníků Anežka Hendrychová, které srdečně blahopřejeme, ale poděkování a obdiv patří všem, kteří se přihlásili a svým vystoupením a talentem přispěli k nádherné atmosféře celého odpoledne.

Fotogalerie zde.

Přejeme všem dětem a rodičům krásné prázdninové dny a v září zase na shledanou!

12.06.2018 08:01:36

Setkání družin v Chuchelné

V červnu se uskutečnila sportovní olympiáda družin, která proběhla na školním hřišti Základní školy v Chuchelné.

Naše smíšené desetičlenné družstvo se vypravilo vlakem do nedaleké Chuchelné za velmi slunečného a teplého počasí. Na školním hřišti se postupně se svými vlajkonoši představila všechna družstva a poté se pod olympijskou vlajkou začalo soutěžit. Děti si vyzkoušely hod granátem do vymezeného prostoru, plížení pod nízkou překážkou, běh na 5O m, skok do dálky a nechyběla ani oblíbená štafeta.

Tentokrát jsme nevyhráli, ale o to víc jsme si užili krásné a radostné odpoledne. Zúčastnily se tyto děti: Tereza Pavlíková, Eva Wawrzinková, Jonáš Peterek, Tony Lehnert, Natálie Běláková, Justýna Kremserová, Jakub Peterek, Karolína Hanzlíková, Tereza Táncos a Jiří Pavlík.

12.06.2018 08:00:33

Nejrychlejší lanáček

Koncem května proběhl ve školní družině již 4. ročník celodružinové soutěže "O nejrychlejšího lanáčka".

Celá akce se uskutečnila v lanovém centru školy dle stanovených pravidel. Na základě dobrovolnosti prošly děti dvakrát lanovou dráhu a s rychlejším časem se nominovaly do celkové klasifikace. Vyhodnocení mělo dvě kategorie-mladší a starší žáci a zvlášť jsme odměnili kluky a holky.

Pro nejrychlejší lezce byly připraveny "opravdové medaile" a letos poprvé jsme absolutního vítěze odměnili putovním pohárem, který se do školní družiny vrátí příští rok. Své loňské vítězství obhájila žákyně 3. třídy Natálie Běláková, které srdečně blahopřejeme tak jako všem, kteří se letošního ročníku zúčastnili.

Lanové centrum je oblíbeným místem všech dětí, a tak se těšíme na další podobná setkání.

1 2 3 ... 18 19 další »