Dnes je neděle 07.06.2020 a svátek má Iveta a Slavoj.

Zkvalitnění výuky cizích jazyků

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.1068

Název projektu: Zkvalitnění výuky cizích jazyků

Výběrová řízení k tomuro projektu naleznate zde.

 

Projektový záměr

Obecným cílem projektu je rozvoj a zkvalitňování počátečního vzdělávání s důrazem na zlepšení klíčových kompetencí absolventů naší základní školy, uplatnitelnost na dalším stupni vzdělávání a zvýšení motivace k dalšímu studiu. Projekt je zaměřen na podporu výuku cizích jazyků ve škole.
Dále tímto projektem chceme zlepšit jazykové kompetence učitelů a žáků formou organizace výjezdových pobytů a jazykových kurzů v zahraničí. Projekt vychází z požadavků ŠVP a je zaměřen na zlepšení jazykové gramotnosti. Pro zlepšení jazykových schopností žáků a prohloubení jejich znalostí o zemích EU a ESVO (Evropské sdružení volného obchodu) budou uspořádány jazykové kurzy a poznávací pobyty v anglicky mluvících zemích. Neméně významným cílem je zvýšení odborných kompetencí pedagogů a zvýšení jejich jazykové vybavenosti.

----

Základní škola a Mateřská škola
BOLATICE, příspěvková organizace

Školní 540/9
747 23 Bolatice

Tel.: 553 655 252
Mobil: 6.-9. tř. 777 73 66 22, 1.-5. tř 778 050 081

esf | EU | MŠMT | OP
made by VIP Design.cz | FunkčníEshopy.cz ©2011 | Powered by VIPS!