Dnes je pondělí 23.10.2017 a svátek má Teodor.

12.09.2017 12:22:22

Platba sporožirem - souhlas k inkasu

Vzhledem k častým dotazům sdělujeme rodičům, kteří mají zavedený souhlas k inkasu u České spořitelny, že variabilní symbol při tomto způsobu platby nemusí uvádět!!

Stravné se provádí dle jména dítěte při již zavedeném systému.

Děkujeme za pochopení.   Ballarinová, vedoucí jídelny

01.09.2017 10:37:58

Výběr jídel - odhlášení obědů

Tyto úkony je možné provádět po přihlášení do stravovacího systému, který je určen pouze žákům ZŠ a jejich rodičům.

Tam se dostanete ze stránek školy, kde si najdete sekci jídelna a v levém sloupci zvolíte položku "VÝBĚR JÍDEL - ODHLÁŠENÍ"

Tento krok Vás přesměruje na náhled jídelního lístku a také na přihlašovací formulář (úplně vpravo). Do formuláře vepíšete přihlašovací jméno a heslo, které obdrží žáci 4. 9. a dostanete se do prostředí, kde je možné si zvolit druh jídla, případně oběd odhlásit.  Více o prostředí naleznete zde.

01.09.2017 10:31:22

Zadání platby za stravné

Dovolíme si zde uvést jednoduchý postup zadání platby za stravné pro žáky ZŠ a děti v MŠ. Podrobné informace včetně unikátního variabilního symbolu pro platbu obdrží všichni přihlášení žáci v písemné podobě.

1) Zadání trvalého příkazu

ve prospěch účtu 35-1847209349/0800    čáska 600 Kč/měsíc

Nezapomeňte prosím uvést přidělený VS a do poznámek jméno a příjmení dítěte.

Příkaz musí proběhnout do 15. dne daného měsíce.

Variabilní symbol obdržíte v písemné formě v informacích pro rodiče.

Vyúčtování probíhá 2 x ročně (leden a srpen).

2) Inkaso

Tento způsob platby můžete využít v případě, že vlastníte účet u České spořitelny.

Při zakládání platby inkasem prosím zadejte v ČS sběrné číslo účtu ZŠ 100227181/0800 a zadejte souhlas k provedení inkasa.

Zadejte prosím také VS a jméno dítěte.

Každý měsíc bude z Vašeho účtu stažena přesná částka za odebranou stravu.

29.08.2017 12:42:42

Výběr ze dvou jídel pro žáky ZŠ

Školní jídelna se během letních prázdnin připravovala na nabídku dvou jídel, které si děti budou moci vybrat od 8. 9. 2017. Tato změna se týká dětí ze základní školy a strávníků, kteří oběd odebírají a konzumují ve školní jídelně. Pro děti z mateřské školy se výběr všeobecně nedoporučuje. Také pro obědy, které se vydávají do nosičů, nebude prozatím výběr od září možný. Důvodem je komplikovaná evidence vydaných jídel a prostorové možnosti školní kuchyně.

S touto změnou souvisí i jiný systém přihlašování a odhlašování obědů a samozřejmě také označení požadovaného druhu jídla. Vše bude probíhat elektronickou formou pomocí webové aplikace, která bude k dispozici na stránkách školy. Samozřejmě bude fungovat na většině zařízení připojených k internetu (telefon, tablet, notebook, PC...). Zejména z počátku bude při výběru jídel nutná spolupráce rodičů a dětí. Pokud někdo zapomene výběr provést, automaticky bude mít přihlášen výběr č. 1. Pokud některá z rodin nebude mít přístup k internetu, může si žák obědy navolit ve škole v počítačové učebně, z pravidla na jeden až dva týdny dopředu.

Jak tedy bude systém fungovat?

Každý žák základní školy obdrží začátkem školního roku elektronickou klíčenku, kterou bude muset mít v jídelně u sebe. Klíčenka je zdarma, platí se pouze v případě ztráty (120 Kč). Předem si z domova s rodiči objedná jídla na týden až dva dopředu - standardně si vyberete variantu 1, 2, nebo variantu odhlásit. Výběr lze libovolně měnit, nejpozději však den předem do 12:00. Když přijdou děti na oběd u výdejního okénka, použijí klíčenku, která zobrazí druh objednaného jídla. Jídlo se bude připravovat, pouze pokud si jej objedná minimálně 30 strávníků.

Platba a odhlášky.

Nový systém výdeje také striktně vyžaduje elektronickou úhradu obědů. Řešením je buď zavedení inkasa (pouze u ČS), nebo trvalého příkazu. Každý žák bude mít své číslo, toto číslo bude sloužit jako variabilní symbol (VS), který je bezpodmínečně nutné v trvalém příkazu zadat. Toto číslo žákovi zůstává po celou dobu školní docházky stejně jako čip.

Odhlášky je nutné provádět také pomocí aplikace. Upozorňujeme, že oběd se nesmí odebírat v případě nemoci žáka, pokud by se tak stalo, musí být zaúčtovaná plná cena oběda (55 Kč). Toto nařízení je často předmětem inspekční činnosti, proto ho musíme dodržovat.

28.07.2017 13:51:12

Prázdninový provoz ve školní jídelně

Oznamujeme tímto všem strávníkům, že provoz ve školní jídelně v době prázdnin je ukončen dne 28.7.2017 a zahájení provozu bude od 4.9.2017 .

Přejeme všem pohodové prázdniny plné sluníčka a pohody.