Dnes je středa 14.11.2018 a svátek má Sáva.

12.11.2018 12:52:28

Odpolední kroužky v MŠ

Studio pro rodiče a děti PaedDr. Ludmily Bočkové připravilo pro děti ve věku 5 - 6 let tyto kroužky:

Veselá logoškolička

• ve středu 14. listopadu v 15.30 hod. v kuřátkové třídě a poté každou sudou středu
  • děti se budou zábavnou formou postupně učit správně vyslovovat všechny hlásky
  • menší děti se naučí nové říkanky a básničky, budou zařazena dechová, artikulační a motorická cvičení pro správný rozvoj řeči
  • rodiče mají možnost být přítomni u všech aktivit, aby měli motivaci a návody pro zajímavé činnosti svých dětí

Malí jogínci

• ve středu 21. listopadu v 15.30 hod. v kuřátkové třídě a poté každou lichou středu

05.11.2018 23:00:11

Výlet

Ve středu 7. listopadu pojede berušková a sovičková třída do ostravského Světa techniky. Dejte dětem prosím do batůžku uzavíratelné pití, případně malou sladkost. Jedeme po svačince a vrátíme se okolo 12. hodiny. Obědvat budeme malinko později.

05.11.2018 12:46:47

Výlet na Borovou

Byli jsme se podívat na strom svobody, do parčíku "Na vyhlídce", ke koním a do Borovského lesa. V MŠ Borová jsme si dali oplatek a teplý čajík. Počasí bylo nádherné a my jsme si podzimní vycházku moc užili.

Fotky z výletu najdete zde.

04.11.2018 14:31:14

Výlet

V úterý 6. listopadu pojede kuřátková a žabičková třída do ostravského Světa techniky. Dejte dětem prosím do batůžku uzavíratelné pití, případně malou sladkost. Jedeme po svačince a vrátíme se okolo 12. hodiny. Obědvat budeme malinko později.

29.10.2018 20:43:25

Drakiáda

Zrušit či nechat...tuhle otázku jsme si pokládali ve středu 10. října 2018, když jsme dopoledne s dětmi na školní zahradě pozorovali stromy. Právě dnes se měla konat tradiční podzimní Drakiáda. Sluníčko hřálo, ale vítr se v korunách stromů ne a ne objevit. Děti však byly už od rána tak natěšené, že jsme se nakonec rozhodli Drakiádu uskutečnit.

Po třetí hodině se tak na kopci Fusáku začaly scházet děti se svými rodiči, sourozenci i prarodiči. Ve chvílích, kdy se vítr trošku umoudřil, se draci a dráčci vznášeli na obloze, aby se po chvíli zase vrátili na zem k dětem. Pravda, počasí na pouštění draků nebylo ideální, ale i s tím jsme si nakonec poradili - barevnými křídami jsme kreslili draky a ozdobili tak cestu v okolí kopce. Na památku si pak děti mohly vytvořit dráčka z papíru, za což si odnesly diplom a sladkou odměnu.

Děkujeme rodině Fusových za propůjčení kopce a za rok, snad i s příznivějším větrem opět na viděnou...

Více fotek z Drakiády najdete zde.

1 2 3 ... 24 25 další »