Dnes je pondělí 22.07.2019 a svátek má Magdaléna.

11.07.2019 08:57:41

Přejeme všem našim žákům a také

rodičům KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Nový školní rok začíná v pondělí 2. září.

Spustit video.

28.06.2019 13:10:04

Krásné prázdniny!

Všem dětem, i Vám - rodičům, přejeme krásné a pohodové letní prázdniny, plné sluníčka, vody a zážitků.

28.06.2019 13:09:57

Provoz v době letních prázdnin

Od příštího týdne začíná ve školce prázdninový provoz. Přihlášené děti z medvídkové, koťátkové, štěňátkové třídy a malé děti ze sovičkové třídy budou docházet do KOŤÁTEK (2. budova, přízemí vpravo). Tel. číslo 773 33 66 18.

Přihlášené děti z kuřátkové, žabičkové, beruškové třídy a velké děti ze sovičkové třídy budou docházet do BERUŠEK (2. budova, 1. patro). Tel. číslo 773 33 66 21.

28.06.2019 12:32:00

Květen a červen na beruškách

Nejkrásnější měsíc v roce zahájily děti na Beruškách vystoupením pro maminky, při kterém zpívaly, recitovaly a také si připravily hudební vystoupení na  píseň z pohádky Odvážná Vaiána. Maminky dětem na oplátku připravily pohoštění, u kterého byla možnost si popovídat a pochválit děti za jejich úspěchy.

Tématy Co je to mít rád, Všechno kvete, krásně voní a Naše planeta Země, jsme ukončili náš třídní vzdělávací program Krok za krokem, celým rokem.

Oba měsíce byly také bohaté na akce, kterých se děti s radostí účastnily.

- Muzikál Dvanáct měsíčků - nastudovaly děti pátých tříd

- Ukázka policejní techniky

- Filmové představení  Psí veličenstvo

- Sportovní dopoledne,na kterém děti ukázaly svou zdatnost v šestiboji

- Výlet do nové školky na Borové

- Ukončení plaveckého kurzu, Gymnastiky i Angličtiny pro nejmenší

Děti si také užívaly zahrady mat. školy, na kterou bylo zakoupeno z výdělku Cesty do cirkusu mnoho vodních prvků - vodní skluzavka, vodní pistole, mlhový rozprašovač aj. Vodními hrátkami jsme tak zpříjemnili dětem teplé počasí posledních školních dnů.

Fotky ze všech akcí najdete zde.

27.06.2019 14:16:26

Pasování na čtenáře 2019

Tak už je to tady. Celý rok jsme pilně pracovali a učili jsme se rozpoznat všechna písmena, slabiky. Postupně jsme se naučili číst slova od těch nejjednodušších po složitější, kratší věty a pak delší věty, příběhy, pohádky. A dnes si už dokážeme přečíst celou pohádku sami. Super!

Ten kdo umí číst, je přeci čtenář. Abychom všem dokázali, že čtení je pro nás hračka, každý z nás přečetl úryvek z pohádky Zlatovláska. Teprve po splnění tohoto úkolu jsme byli v místní knihovně panem starostou pasováni na čtenáře. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na další návštěvu naší knihovny.

Foto zde:

1 2 3 ... 209 210 další »