Dnes je sobota 16.02.2019 a svátek má Ljuba.

10.02.2019 20:26:36

Prima pokusy v pátých třídách

Předposlední den v lednu navštívila žáky pátých tříd paní Gluchová se zábavným programem ,,Superabsorbent“. Jak žáky tento program zaujal, a co všechno si mohli v rámci dvou vyučovacích hodin vyzkoušet, můžete zhlédnout zde.

Foto zde:

Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=apzxYpqkoeU

03.02.2019 19:32:20

Netradiční zimní olympiáda 2019

Stejně jako každý rok se i letos ke konci prvního pololetí konalo zábavné sportovní klání mezi žáky 1. stupně. Své síly si mezi sebou nejdříve poměřili žáci druhých a třetích tříd a po nich čtvrťáci s páťáky. Protože nasazení bylo veliké a výsledky velkolepé, všichni si akci užili ve skvělé náladě. Podívejte se, jaké zábavné úkoly žáci plnili, a kdo letos zvítězil.

Foto zde

29.01.2019 21:47:42

Besídka 1.A 2019

Bacily a virózy se v prosinci nevyhly ani třídě 1. A, která proto musela přesunout svou vánoční besídku až na 10. ledna. Přípravy na vystoupení stály děti mnoho času a úsilí, a tak by byla škoda nevystoupit a nepozvat rodiče. Rozmanitý program zahrnoval zpěv koled, recitaci básniček, taneček, více menších divadelních představení i hru na  klavír a flétničky. Jednoduše si každý našel to své. Ač se tedy vánoční besídka konala až po samotných Vánocích, děti si odpoledne užily a už plánují, co si nachystají na příště.

Foto zde:

29.01.2019 21:46:36

Všichni za stůl - stolní tenis

Naše škola se do projektu zapojila těsně před vánočními prázdninami a získali jsme nejen krásný stůl a další náčiní, ale zejména skvěle připravenou show, kterou provázela jedna z nejlepších hráček České republiky.

Proč to všechno? Protože jsme ping‑pong hráli, hrajeme a hrát budeme. I bez medailí nás drží v kondici, učí týmové práci, probouzí v nás soutěživého ducha. A hlavně: Je nám líto, že nastupující generace jednoduše sportuje málo.

Chceme děti ROZHÝBAT! Znovu je získat pro sport jako zábavnou a zdraví prospěšnou volnočasovou aktivitu. Chceme podchytit všechny talenty, dát jim šanci vrátit našemu stolnímu tenisu věhlas a slávu.

Pro žáky 1. až 3. tříd proto vznikne od února kroužek v herně TTC Bolatice (přihlášky dostanou žáci ve škole, info bude v Bakalářích). Naši žáci jsou v tomto sportu velmi úspěšní, holky jsou nejlepší v kraji a mezi kluky jsou také velice nadaní hráči. Věříme, že mezi těmi nejmenšími se také šikulové najdou...

Fotky ze show v naší hale zde.

16.01.2019 22:10:04

Florbal -dívky

Vlna nadšení pro honbu za plastovým, jak řešeto děrovaným míčkem není záležitostí jenom kluků, ale i nás děvčat a jsme rády, že jsme dostaly příležitost ukázat, co umíme. Tu jsme chytly pevně za pačesy.
Dne 13.12.2018 jsme se zúčastnily okrskového kola v Dolním Benešově, kde jsme se střetly postupně s pěti soupeři. Po první výhře bez inkasované branky naše sebevědomí stouplo. Tým se sehrál a soustředěným výkonem jsme si došly pro celkové vítězství ve skupině, o to cennější, že jsme neobdržely ani jeden gól, zato nasázely jsme jich hodně! Vybojovaly jsme si zasloužený postup do dalšího kola.
Dne 9.1.2019 jsme se s velkým nadšením a nasazením pustily do bojů v okresním kole v Opavě. Situace byla obdobná. Poměřily jsme si síly opět s pěti družstvy. Vezly jsme se na vlně vítězství a všechny zápasy jsme vyhrály. Soupeřkám se podařilo prolomit naší obranu a překonat brankařku jen jedenkrát. Skóre 17:1 mluví za vše. Naše tajné přání dostat se do krajského kola se nám splnilo. Florbal je super hra.

(Natálie Špánková -7.A)

1 2 3 ... 136 137 další »