Dnes je pátek 19.04.2019 a svátek má Rostislav.

07.04.2012 12:54:08

Florbal - O pohár ministra

Dne 29. 3. 2012 se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje pod záštitou MŠMT. Tento turnaj se odehrál v Opavě na ZŠ E. Beneše, kde se sešlo celkem devět škol. Kluci podali výborný výkon, když po dvou výhrách a jedné remíze podlehli pouze domácí škole, která je úřadujícím mistrem republiky v této kategorii. Zajistili si tak fantastické druhé místo a vzorně tak reprezentovali naši školu. Klukům blahopřejeme a také přejeme mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.

Bližší informace a jména hráčů si můžete prohlédnout zde.

03.04.2012 12:45:58

Recitační soutěž

V pátek 30. března proběhla na chodbě 1. stupně naší školy ,, Recitační soutěž". Soutěže se zúčastnilo 28 žáků z 1.- 5. ročníku. Z každého ročníku byl vítězem jeden nejlepší recitátor. Většina básní byla tématicky zaměřena k jaru.

1. roč. - Jakub Štěrba
                    2. roč. - Filip Pagáč
                    3. roč. - Klára Komárková
                    4. roč. - Ivona Hankeová
                    5. roč. - Kristýna Nováková
Diplomem byly oceněny také dvě žákyně 2.A - Hana Herudková, Karolína Pospěchová, které přednesly pěknou báseň vlastní tvorby. Také ostatním soutěžícím patří pochvala a poděkování za pěkný přednes básní.
                                                                                                                      J. Halfarová

Fotografie zde.

28.03.2012 15:53:54

Úspěch žákyně ZUŠ

Nela Stuchlíková, žákyně 6. ročníku ZUŠ Ivo Žídka Kravaře, pobočka Bolatice, ze třídy paní učitelky Heleny Praskové se zúčastnila soutěže ve hře na zobcovou flétnu. V okresním kole zvítězila a postoupila tak do kola krajského.  Třetí místo v krajském kole je výborným oceněním její práce a talentu. Blahopřejeme.

27.03.2012 11:22:03

Matematický klokan 2012

V pátek 16. 3. proběhl další ročník soutěže Matematický klokan. Společně s dětmi z mnoha zemí světa řešilo stejné matematické úlohy také 257 našich žáků. Žáci v České republice soutěží na základních školách ve čtyřech kategoriích. Nejúspěšnějšími řešiteli se letos stali:

Kategorie CVRČEK:

1.      Tomáš Kučera, 3.A

2.      Vít Baránek, 3. A a Matěj Sněhota, 2.B

Kategorie KLOKÁNEK:

1.      Lenka Rycková, 5.A

2.      Jakub Schiedek, 4.A

3.      Klára Kamrádová, 5. B a Denisa Teichmannová, 5.B

Kategorie BENJAMÍN:

1.      David Harasim, 7.

2.      Robin Harazim, 7.

3.      Radim Šimeček, 6.B

Kategorie KADET:

1.      Ondřej Duda, 9.B

2.      Radek Nový, 8.B

3.      Marcel Sniehotta, 9.A

Více informací o soutěži na www.matematickyklokan.net.

Fotografie vítězů zde.

26.03.2012 08:55:45

Soutěž v „házedlech“

Dne 2. března se v naší škole konala soutěž v „házedlech“. Házedlo mohlo být pouze z papíru, složeno do šipky. Soutěžilo se o šipku, která doletěla nejdál, vydržela nejdéle  ve vzduchu a která byla nejkrásnější. Soutěžili žáci nižšího stupně. Na chodbě se to hemžilo pestrobarevnými šipkami a žáci fandili zástupcům svých tříd. Vítězové obdrželi diplom a sladkou odměnu.

Pavla Jarošová, 4.A

Fotografie zde.