Dnes je středa 12.12.2018 a svátek má Simona.

14.11.2018 21:31:31

Star wars v 5.B

Dne 2.11. jsme měli ve třídě projektový den, který byl na téma STAR WARS.
S naší paní učitelkou jsme se vydali do vesmíru poznávat různé planety sluneční soustavy. Měli jsme krásně vyzdobenou třídu. Vyráběli jsme planety z novin a prolézali jsme opičí dráhu.
Den jsme si krásně užili a doufáme, že si ho někdy zopakujeme.

Nelka, Karol a Adél

Měli jsme projektový den, který se jmenoval STAR WARS. Plnili jsme zkoušky. Kreslili jsme si na trička. Dělali jsme planety a dívali se na film.

David

13.11.2018 21:05:55

Exkurze 5.tříd na Landek v Ostravě

Viděli jsme těžbu černého uhlí a vyzkoušeli jsme si opičí dráhu, po které jsme šli na obleky záchranářů. Dále jsme jeli do pětimetrové hloubky, kde jsme viděli různé přístroje a stroj na těžbu uhlí.

Jeli jsme výtahem a vyzkoušeli jsme si opičí dráhu. Viděli jsme těžbu černého uhlí, výstroj záchranářů a stěnu všech zahynulých v dolech.

Veronika a Šimon Vitásek

06.11.2018 22:30:27

Minigolf 4.B

Nevšední hodinu tělesné výchovy si v druhé polovině října užívali žáci 4.B třídy. Jeli do Buly arény v Kravařích, aby si zahráli minigolf. I když u tohoto sportu člověk příliš nenaběhá, někteří se pořádně zapotili. Soustředit se, provést správný úder a trefit jamku se ne všem vždy podařilo. Takže chvílemi to spíše vypadalo jako na hokeji.

Všichni však byli velmi spokojeni, hra se dětem líbila a nakonec jsme i vyhlásili vítěze třídního turnaje.

1. místo Mikuláš Mrovec

2. místo Radek Seidler

3. místo Jakub Tvarůžka

Vítězům blahopřejeme a všichni se těšíme na odvetu.

05.11.2018 08:24:47

Florbalový turnaj ČEPS Cup

V pátek 2. listopadu se k nám do haly dostavilo deset základních škol, aby poměřily své síly v turnaji florbalových nadějí. Turnaj s názvem Čeps Cup pořádá ve spolupráci se základními školami ČFU a je určen pro žáky od 3. do 5. třídy.

V letošním ročníku se našemu družstvu opět velmi dařilo. Po rozdělení do dvou skupin po pěti družstvech si poradili se všemi soupeři a zajistili si tak bezkonkurenčně první místo ve skupině. O postup do krajského kola se pak utkali s vítězem souběžné hrané skupiny. V tomto utkání také nedopustili žádné drama a od začátku měli velkou převahu, kterou potrhuje také konečné skóre 9:1 a zaslouží si velkou pochvalu za předvedené výkony i týmovou spolupráci.

Děkujeme klukům za parádní reprezentaci školy, jejich trenérům za skvělou práci v klubu a přejeme stejný úspěch i v další fázi turnaje!

Další foto se zobrazí po kliknutí na obrázek.

04.11.2018 22:04:53

Křeménky 4.C

Dne 11.10. strávili žáci 4.C skvělý den na chatě Křeménky. Kromě soutěží jsme stihli opéct i špekáčky a zastřílet si na divočáky. Tímto moc děkujeme Natálce Bělákové, Justýnce Kremserové a jejím prarodičům za velkou pomoc při organizaci.