Dnes je pondělí 23.07.2018 a svátek má Libor.

25.06.2018 16:30:37

Exkurze 5.A 2018

V Enha Freestyle jsme si úžasně zadováděli na různých trampolínách. Trenéři nás naučili nové cviky. Úžasné bylo skákání do molitanové jámy.

V ZOO jsme se dozvěděli spoustu nových informací o různých zvířatech. Líbilo se nám komentované krmení goril. Projeli jsme se také Safari vláčkem. Mohli jsme si koupit i krmení pro malé kozy a nakrmit je v jejich výběhu. Celý výlet se nám vydařil a budeme se těšit na nějaký další.

Lucie Černá, Karolína Řehánková 5. A

25.06.2018 16:21:02

5.A v Chuchelné

Naše třída se vydala do vedlejší vesnice Chuchelné, Kde jsme navštívili muzeum 2. světové války. Bylo tam hodně věcí, které pochází z tohoto období. Průvodce nám o všem zajímavě vyprávěl. Nejvíce se nám líbil protiletecký kryt, který byl vybudován ve sklepě.

Ondřej Honus, Julie Diatková

25.06.2018 15:57:26

5.B v Bohušově

Tak nám končí další školní rok. Rok plný domácích úkolů, čas strávený učením se, nervozity při písemkách, ale taky rok plný krásných zážitků, na které budeme dlouho vzpomínat.

Protože jsme letos vyhráli soutěž ve sběru papíru, tak nám naše paní učitelka připravila úžasnou odměnu. Dvoudenní výlet do kempu v Bohušově na Osoblažsku.

Už prvním zážitkem byla cesta úzkorozchodným vlakem. Většina z nás s ním jela poprvé.

V kempu, kde jsme byli ubytováni, bylo nádherně. Moderní klimatizované chatky, velké hřiště, hřiště na plážový voleybal.

Počasí nám přálo, a tak jsme si to tam opravdu užili. Do her a soutěží v areálu kempu se zapojili úplně všichni. Taky jsme navštívili zříceninu hradu Fulštejn, která je poblíž kempu.

O jídlo se nám postarali někteří rodiče, kteří nám chtěli zpříjemnit pobyt a jeli s námi. Uvařili pro nás v kotlíku na ohni výborný bramborový guláš a po celý večer nám grilovali maso, které nám taky moc chutnalo.

Domů se nikomu nechtělo, klidně bychom tady zůstali až do vysvědčení.

Moc děkujeme paní učitelce a rodičům, kteří nás doprovázeli, za krásný a zajímavý školní výlet.

Za celou třídu 5.B Andrejka Vítková

25.06.2018 10:24:26

Detektivní kancelář v knihovně

Protože se blíží konec školního roku, tak jsme měli ve třídě barevný týden (v pondělí bílý, v úterý červeno-růžový, ve středu zeleno-modrý, ve čtvrtek černý tajemný den a pátek pruhovaný). Tajemný den jsme prožili v knihovně ,,Detektivní kanceláři“, kde jsme měli za úkol ve skupinkách odhalit pomocí různých hlavolamů a šifer zloděje komiksů. Skupinky se jmenovaly Stopaři, Detektivové, Crew, Tajná stopa a Správná pětka. Zloděje odhalili STOPAŘI.

Krásné prázdniny plné zábavy vám přejí žáci 4.A Laughing

20.06.2018 22:31:15

Bowling TK

19. 6. 2018 jsme ukončili činnost kroužku v tomto školním roce jízdou na kole a bowlingem v Kravařích – Koutech. Cestou zpět jsme se zastavili ve Štěpánkovicích na dětském hřišti a nakonec jsme na umělce v Bolaticích hráli fotbal, vybíjenou a schovávanou.

Foto zde:

Děkuji všem rodičům, zejména paní Gabriele Korczyńské a Kamile Gregorczyk, za spolupráci a přeji krásné prázdniny Vám i dětem! Poděkování za čtyřletou spolupráci patří i Elišce Wránové!

M. Wránová