24.06.2013 20:04:19

Besídka v 2.B

V pondělí 17. června proběhla ve 2.B třídní besídka. Fotky zde.

24.06.2013 19:55:42

Výlet prvních tříd - ZOO Ostrava

20. 6. proběhl školní výlet prvních tříd. Děti se vypravily do ZOO Ostrava. Fotografie ke shlédnutí zde.

24.06.2013 19:53:38

Výlet druhých tříd - Štramberk

Tento rok jsme navštívili město Štramberk, kde žáci byli na exkurzi v pekárně - tam si upekli Štramberské uši. Poté navštívili expozici Minizoo. Zde byli hadi, pavouci, ještěrky atd. Nakonec navštívili jeskyni Šipku, kde je překvapil pračlověk. Na výletu se všem žákům moc líbilo.

Fotografie z výletu zde

19.06.2013 20:52:57

Výlet pátých tříd - Bouzov a Javořické jeskyně

Dne 12. 6. jsme jeli se třídou na výlet do Bouzova. Vyjeli jsme v 6.30 a cesta byla dlouhá. Nejdříve jsme jeli do Javořických jeskyní, tam jsme si mohli koupit nějaký suvenýr. Potom se nás ujala paní průvodkyně a prováděla nás po jeskyních. Byly tam různé stalagtity, stalagmity a stalagnáty. Později jsme jeli na hrad Bouzov. Přijeli jsme trohu později. Paní průvodkyně to vzala trochu rychleji, takže jsme si to nestačili pořádně prohlédnout, ale přesto se mi to líbilo. Pok jsme měli jednu hodinu rozchod. Byly tam samé stánky, jeden s kaktusy, s kameny a řetízky a jeden s občerstvením, takže jsme si mohli něco koupit. Potom jsme jeli zpátky na autobusové nádraží a tam jsme se rozešli domů. Moc se mi to líbilo a chtěl bych tam jet ještě jednou.

D. Vítek, 5.A

Fotografie z výletu jsou k nahlédnutí zde.

19.06.2013 20:38:10

Výlet čtvrtých tříd - Fryštát a Chotěbuz

Ve středu 12. června se čtvrté třídy vypravily na školní výlet. Čekala nás prohlídka fryštátského zámku, kde se děti dověděli mnoho z jeho historie, prohlédli si zámecké komnaty, dobové oblečení či doplňky. Poté jsme navštívili Archeopark v Chotěbuzi. Zde jsme si mohli prohlédnout slovanské hradiště a zjistili jsme, jak to za jejich časů vypadalo. Děti si vyzkoušeli, jaké to je být bojovníkem při střelbě z luku.

Fotky z výletu jsou zde.