25.06.2013 13:46:53

Slavnostní ukončení šk. docházky 2013

V pondělí proběhlo v kulturním domě slavnostní ukončení školní docházky a předání vysvědčení žákům 9. tříd. Za přítomnosti rodinných příslušníků žáci obdrželi také pochvaly za své úspěchy a aktivitu z rukou paní ředitelky a pana starosty. Našim (nyní již bývalým) žákům přejeme v dalším životě vše dobré.

Na fotografie se můžete podívat zde.

24.06.2013 21:34:46

Turistický klub - Den mláďat a koupaliště

Dne 26. 4. jsme cestovali autobusem do Opavy do areálu Školního statku Opava na akci Den mláďat, která byla pořádána Masarykovou střední školou zemědělskou. Všem se líbila hospodářská zvířata, která se dnes už ani na vesnici téměř nechovají. Zpestřením byly atrakce připravené pro děti a úkoly, po jejichž splnění byly děti odměněny bonbonem, limonádou či nanukem. Fotografie naleznete zde.

Středeční horké odpoledne, dne 19. 6., jsme vzhledem k počasí trávili na koupališti. Touto akcí jsme ukončili činnost ve školním roce 2012/2013. Fotky zde

Na další společně strávené chvíle s malými turisty se už teď těší vedoucí kroužku Mgr. Markéta Wránová.

Chtěla bych pochválit tyto nejzdatnější turisty z:

1.B - Zuzku Slivkovou, Nelu Kretkovou, Kateřinu Hladkou, Elišku Muchovou a Nikol Wawrzinkovou

3.B - Báru Kamrádovou, Adama Tomíka

4. B - Elišku Wránovou.

Děkuji tímto maminkám Ivetě Slivkové za pomoc na akci Den mláďat a Lence Wawrzinkové za pomoc na koupališti.

24.06.2013 21:04:19

Besídka v 2.B

V pondělí 17. června proběhla ve 2.B třídní besídka. Fotky zde.

24.06.2013 20:55:42

Výlet prvních tříd - ZOO Ostrava

20. 6. proběhl školní výlet prvních tříd. Děti se vypravily do ZOO Ostrava. Fotografie ke shlédnutí zde.

24.06.2013 20:53:38

Výlet druhých tříd - Štramberk

Tento rok jsme navštívili město Štramberk, kde žáci byli na exkurzi v pekárně - tam si upekli Štramberské uši. Poté navštívili expozici Minizoo. Zde byli hadi, pavouci, ještěrky atd. Nakonec navštívili jeskyni Šipku, kde je překvapil pračlověk. Na výletu se všem žákům moc líbilo.

Fotografie z výletu zde