18.06.2013 09:17:06

Výlet třetích tříd - Kunín

11. června jsme jeli na výlet na zámek do Kunína. I když celý den pršelo, výlet se nám líbil. Pobavila nás hezká pohádka a při prohlídce zámku nás v každém pokoji čekalo nějaké překvapení. Mohli jsme si vyzkoušet kostýmy krále, princezny, rytíře, vodníka a čerta. Seznámili jsme se s rlznými druhy loutek. S veselou náladou jsme se vraceli domů a na výlet nám zůstanou příjemné vzpomínky.

Fotky z výletu naleznete zde.

18.06.2013 09:16:45

Charitativní akce

Na konci května se již po několikáté uskutečnila ve školní družině charitativní akce ,,na pomoc chudobným dětem v Paraguayi".

Při této příležitosti se děti seznámily s novou výtvarnou technikou, při které z modelovací hmoty fimo vyráběly drobné šperky - přívěšky, náušnice, knoflíky apod.

Prodejem těchto dárků v charitativním obchůdku ve SKANZENU se vybralo přes 4000Kč.

Poděkování patří i dětem nižšího a vyššího stupně ZŠ, které vyráběly při této příležitosti drobné upomínkové předměty.

17.06.2013 19:42:46

Den dětí na nižším stupni

V pátek 31. května proběhly na nižším stupni oslavy ke Dni dětí. Vzhledem k tomu, že nám počasí moc nepřálo, tak se tato akce uskutečnila v prostorách školy. Děti byly rozděleny do smíšených družstev, ve kterých byli zástupci ze všech ročníků.

Úkolem každé skupiny bylo projít všechna stanoviště a plnit úkoly. Úkoly byly různé. Děti plnily disciplíny zaměřené na vědomosti, dovednosti či zručnost. Někdy to stálo spoustu sil a nervů.

Nejpernější chvíle ale nastaly až na konci celého dne, kdy se muselo rozhodnout mezi druhým a třetím místem. Žáci stavěli věž z hracích kostek.

Dětem se den moc líbil a to je hlavní.

Fotografie z akce naleznete zde

12.06.2013 11:12:00

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 13. 6. od 16:30 hodin se na základní škole uskuteční setkaní rodičů budoucích prvňáčků.

Setkání proběhne na chodbě nižšího stupně - v oranžové budově, vstup od kavárny Park.

07.06.2013 08:39:02

Den dětí 2013

Dne 31. 5. 2013 se na naší škole uskutečnil Den dětí. Zahájení oslavy Dne dětí začalo ráno v kulturním domě. Zde byly k vidění soutěže žáků a seniorů naší obce, také  vystoupily dívky z hudebního kroužku. Soutěže mezi dívkami, chlapci a seniory skončily takhle:

1. místo - Senioři,    2. místo - Chlapci,    3. místo - Dívky

Po skončení těchto soutěží a vystoupení jsme se přesunuli do velké tělocvičny naší školy, kde byly zahájeny různé etapové soutěže. Výsledky těchto soutěží byly velmi těsné, ale určitě se všichni snažili stejně a dali do toho co nejvíc sil. A konečné výsledky těchto etapových soutěží zní takhle:

1. místo - 8.třída,   2. místo - 7.A,   3. místo - 6.A,   4. místo - 6.A,   5. místo - 7.B,    6. místo - 9.B,    7. místo -  9.A

A tyto soutěže dobře zakončily náš Den dětí na škole.

Na fotografie se podívejte zde.                                              Nela Stuchlíková 9.B