17.10.2012 08:29:51

Volná místa v kroužku lezení

16.10.2012 13:41:01

4. třídy na Křeménkách

V pátek 5. října v rámci přírodovědy navštívili žáci čtvrtých tříd Křeménky. Zde pro ně měla paní Šárka Blokeschová připravené moc pěkné povídání o práci myslivců v podzimním období.

Dnes 5. 10. jsme šli na Křeménky. Tam na nás čekala paní Šárka Blokeschová, která nám povídala o své práci. Viděli jsme tam, co dělají myslivci na podzim a v zimě např.: střílejí nemocná zvířata, chodí opravovat krmelce a doplňují do nich jídlo.      R.Uvara, 4. B

Paní Šárce Blokeschové moc děkujeme na vstřícnost a ochotu.

Fotografie naleznete zde.

15.10.2012 08:22:28

Burza dětského oblečení

Tento víkend proběhla na škole burza dětského oblečení a hraček. Příležitosti prodat nebo nakoupit věci pro své ratolesti využilo mnoho maminek. Výtěžek pořadatelky věnovaly škole formou finančního daru, který bude použit na dovybavení oddělení školní družiny.

Všem organizátorkám patří velké díky a to jak za finanční dar, tak za jejich snahu o organizování akce pro své spoluobčany.

11.10.2012 06:32:54

Vítání prvňáčků

V úterý 2. října si nejstarší oddělení školní družiny připravilo krátký program, kterým děti přivítaly "prvňáčky" naší skoly.

Děti si připravily taneční improvizaci, hru na africký buben, zazněly písně a básně a na závěr předaly svým kamarádům malý dárek.

Fotky zde.

09.10.2012 09:35:38

VÝSLEDKY 1. KOLA SOUTĚŽE VE SBĚRU STARÉHO PAPÍRU

Ve dnech 2. a 3. října 2012 proběhlo na naší škole 1. kolo soutěže tříd ve sběru starého papíru. Žáci a rodiče naváželi starý papír do připravených kontejnerů.

V 1. kole soutěže žáci nasbírali 13700 kg papíru.

Výsledky soutěže : 1. – 5. ročník

1. místo - 4.A

2. místo - 3.B

3. místo - 5.A

6. – 9. ročník

1. místo - 7.A

2. místo - 6.A

3. místo - 9.A

Po 2. kole soutěže, které se uskuteční v dubnu příštího roku, budou všichni sběrači odměněni a vítězné třídy budou mít den ředitelského volna na společnou třídní akci. Zbytek výtěžku bude využit na zakoupení pomůcek do výtvarné a tělesné výchovy.

V minulém školním roce jsme z výtěžku pořídili několik nových žíněnek.

Všem sběračům a rodičům za podporu této akce děkujeme.