07.11.2012 20:08:43

Výtvarný kroužek

Práce ve výtvarném kroužku pod vedením paní učitelky Šárky Gargošové. Fotografie ke zhlédnutí zde.

06.11.2012 17:55:02

Družinové prostřeno

Ve čtvrtém oddělení školní družiny proběhla soutěž, tak trochu po vzoru televizního pořadu Prostřeno. Děti vařily těstoviny, rizoto, pizzu, špízy, šneky. Vytvářely ovocné poháry, jednohubky a mnoho dalších pochutin. Tato akce vyvolala mezi dětmi velký zájem a v konečném bodování zvítězily všechny děti.

Fotky zde.

02.11.2012 11:37:15

Florbalové mistrovství 2012

Ve čtvrtek 1. 11. se v hale naší školy uskutečnil druhý ročník turnaje o školního mistra Hlučínska. Na turnaj se sjelo osm družstev... Více informací na následujících odkazech.

Kompletní výsledky zde.

Fotografie zde.

02.11.2012 11:37:07

Den zdraví

Ve středu 24. října proběhl na nižším stupni projekt, který se jmenoval Den zdraví. Děti si během tohoto dne povídali nejen o zdraví, lidském těle a jeho smyslech, návykových látkách, ale také o třídění odpadu nebo o dopravě. Na žáky čekaly různé činnosti, během kterých se s těmito tématy blíže seznámili.  Děti z 5. tříd pro své mladší kamarády v kuchyňce připravovaly ovocný salát a jednohubky s mrkvovou pomazánkou.

Obrovský dík patří hlavně firmě AZPEK s. r. o., která sponzorovala tuto akci.

Fotografie z projektového dne naleznete zde.

31.10.2012 18:13:12

Beseda s hasiči

Pro žáky druhých tříd se uskutečnila beseda s profesionálními pracovníky požárního záchranného sboru.
Děti se hravou a zábavnou formou dozvěděly o prevenci předcházení požárů a také jak mají postupovat při nahlášení požáru. Byly poučeny o nebezpečí, které jim hrozí při požárech.

Fotografie jsou zde.