11.10.2012 06:32:54

Vítání prvňáčků

V úterý 2. října si nejstarší oddělení školní družiny připravilo krátký program, kterým děti přivítaly "prvňáčky" naší skoly.

Děti si připravily taneční improvizaci, hru na africký buben, zazněly písně a básně a na závěr předaly svým kamarádům malý dárek.

Fotky zde.

01.10.2012 18:29:21

Olympiáda v Chuchelné

První akcí ve školním roce 2012/2013 byla sportovní olympiáda dětí v Chuchelné.

Dne 26.9.2012 se naše družina zúčastnila olympijských her v Chuchelné. Pro všechny děti byly připraveny zajímavé sportovní disciplíny - například skok do dálky, běh, hod míčkem nebo štafeta.

I když jsme nevyhráli, prožili jsme hezké odpoledne plné sportu. Těšíme se na další rok!

09.07.2012 19:29:23

Rozloučení se školní družinou.

V závěru června se děti školní družiny rozloučily ve svých třídách.

Originálním způsobem si připravily pohoštění děti středního oddělení.Využily ovoce a zeleninu a z těchto surovin udělaly ovocné špízy a ozdobné zeleninové panáčky.

Pro nejmladší třídu byli překvapením papíroví medvídci a "družinové vysvědčení" předala paní učitelka nejstarším dětem.

Přejeme všem klidné a pohodové prázdniny.

Podívejte se jak to vypadalo zde.

14.06.2012 13:38:54

Oslavy Dne dětí.

Na začátku června proběhly ve školní družině oslavy Dne dětí.

V každém oddělení se uskutečnily zábavné soutěže, které byly odměněny sladkým balíčkem.Každá třída si pak připravila ještě jedno překvapení.

Nejmladší děti zahrály ostatním pohádku O dvou ušácích, která je měla motivovat k tomu, jak bychom se k sobě měli chovat.Nejstarší děti se představily v krátké hudební show a střední oddělení se vypravilo po šipkách hledat poklad v okolí školy.Během tohoto hledání je čekalo plnění jednoduchých úkolů, které prověřily jejich dovednosti a znalosti.

Tento svátek nám přinesl mnoho radosti a společných zážitků.

Fotografie ke zhlédnutí zde.

14.06.2012 13:12:13

Netradiční den ve středním oddělení ŠD.

Netradiční den ve středním oddělení ŠD, aneb když ve škole neteče voda.

Tento den využily děti středního oddělení k pobytu venku a vydaly se na odpolední vycházku na skládku na Borové.

U této příležitosti navštívily své kamarády, pozorovaly život zvířat a odměnou na konec byly sportovní hry a zábavné soutěže.

Tento den se všem moc líbil.

Fotky zde.