09.09.2022 12:19:52

Cesta plná pohádek

V neděli 4. září uspořádala naše mateřská škola ve spolupráci s místními nadšenci tradiční akci Cestu do pohádky, na které na děti čekalo mnoho úkolů, her, soutěží i zajímavé odměny. Krásná trasa začíná v pohádkovém království na Fulvarku. První úkoly děti plnily u Šmoulů, poté pokračovaly ke koblížkovi a mlsné lišce, následovali piráti a jejich drahocenný poklad. Nechyběla malá mořská víla Ariel se svými kamarády, včelka Mája s Vilíkem a také postavičky z Příběhu hraček. U dvanácti měsíčků bylo veselo a v ledovém království zase trošku mrazivo. Posledním stanovištěm byla tři prasátka a vlk. V cíli, který byl jako loni na koupališti, dostaly děti balíček s dobrotami, malou hračkou a poukázkou na skákací hrad. Doufáme, že se dětem i rodičům letošní pohádková cesta líbila. Vždyť přišlo rekordních 307 dětí! Velká účast svědčí o oblíbenosti této akce nejen u místních, ale také u rodin z vedlejších obcí. Tuto nádhernou akci připravuje každoročně kolem 70 organizátorů. Dobrovolně a nezištně. Této vzájemné spolupráce si velmi vážíme a všem organizátorům ještě jednou moc děkujeme!

A pokud jste na pohádkové cestě nebyli nebo si ji chcete připomenout, máme pro Vás letos novinku, za kterou vděčíme p. Romanovi Vehovskému. Na krásné video z této akce se můžete podívat ZDE.

09.09.2022 11:51:46

Malování na asfalt

Zveme všechny malé děti ve čtvrtek 15. září od 15.30 hod. do areálu ZŠ a MŠ na

VESELÉ MALOVÁNÍ NA ASFALT.

Na všechny kresby čeká malá odměna, na rodiče posezení u dobré kávy.

Kreslící materiál je zajištěn, zápisné je 20,- Kč.

Od 15.30 hod. budou na ulici Školní probíhat

KOLOBĚŽKOVÉ ZÁVODY.

Na všechny se moc těšíme!

28.08.2022 17:39:42

Nový školní rok je tady!

Prázdniny už skoro končí,

léto už se s námi loučí.

Zase začne školka,

ví to každý kluk i holka.

Začínáme ve čtvrtek 1. září 2022.

Provoz ve školce začíná ráno v 6.30 hod., děti můžete přivádět do své třídy do 8.30 hod.

Co budou děti první den potřebovat?

• papučky s pevnou patou (nevhodné jsou crocsy či pantofle)
  • pyžamko (předškoláci nemusí)
  • pohodlné oblečení do třídy
  • oblečení pro pobyt venku
  • náhradní oblečení (tričko, spodní prádlo)

Seznam dalších potřebných věcí a podrobnější informace obdržíte ve své třídě.

Na všechny děti se již moc těší p. učitelky z těchto tříd:

23.08.2022 19:32:52

Cesta plná pohádek

Zveme všechny děti a rodiče v neděli 4. září 2022 na tradiční

CESTU PLNOU POHÁDEK.

Začátek cesty je v pohádkovém království na "Fulvarku" (dětské hřiště u náměstí) od 15.00 - 16.30 hod.

Ukončení je na koupališti, kde na děti čeká malá odměna, skákací hrad, občerstvení a slavnostní ukončení.

Na všechny se moc těšíme!

28.06.2022 21:35:48

Prázdninový provoz MŠ

V měsíci červenci je provoz v mateřské škole omezen, v srpnu bude MŠ uzavřena.

Přihlášené děti z medvídkové, koťátkové a štěňátkové třídy budou docházet do kuřátkové třídy.

Přihlášené děti z beruškové a sovičkové třídy budou o prázdninách v žabičkové třídě.

Děti z kuřátkové a žabičkové třídy budou první týden (1. - 8.7.) ve svých třídách, druhý a třetí týden (11. - 22.7.) se společně přesunou do beruškové třídy a poslední týden v červenci (25. - 29.7.) se opět vrátí do svých tříd.

Pro odhlašování dětí můžete i nadále využívat tel. číslo na svou třídu jako v průběhu školního roku.