Aktuálně

27.01.2023 13:23:30

Nabídka webináře

Vážení rodiče,

nabízíme Vám možnost zúčastnit se online semináře Mgr. Lenky Bínové s názvem Ve školce mi bylo fajn, ale budu školákem. Webinář proběhne ve čtvrtek 2. února od 17.30 hod. a je zdarma. Podrobnější informace i jak se přihlásit najdete ZDE.

06.01.2023 07:31:08

Maškarní ples

Zveme všechny děti na tradiční

MAŠKARNÍ PLES,

který se koná v neděli 22. ledna 2023 v 15.00 hodin v kulturním domě.

Programem nás provede klaun Hopsalín.

Vstup pro děti v maskách zdarma, dospělí 50,- Kč.

Zajištěna je bohatá tombola a prodej drobného občerstvení.

Přijďte se s námi pobavit, zatančit a zasoutěžit!

23.12.2022 11:43:55

*

Příjemné a klidné prožití vánočních svátků, mnoho radosti i dárečků pod stromečkem a do nového roku především zdraví, lásku, pohodu a spokojenost

Vám přeje kolektiv MŠ Bolatice

23.12.2022 11:32:11

Vánoce v naší školičce

Ačkoli jsme měli v plánu sejít se společně celá školka venku a užít si po dlouhé době bílé Vánoce, bohužel nám to nakonec počasí nedovolilo. Vydali jsme se proto v pondělí 19. prosince do jídelny, kde je dost místa pro nás všechny. Pověsili jsme ozdoby na připravený vánoční stromeček, nastražili ouška a čekali, co se bude dít. Nejprve jsme si poslechli pár vánočních písní a koled v podání místního souboru Burianky a společně s nimi jsme si zazpívali Veselé Vánoce. Děti z berušek nám poté zazpívaly pěknou vánoční písničku, kterou si pro nás nacvičily. Na závěr jsme si za záře z prskavek zazpívali Štědrej večer nastal a Rolničky. Nezapomněli jsme si popřát klidné a kouzelné Vánoce, ale to už děti netrpělivě pomalu mířily do svých tříd. Měl přeci přiletět Ježíšek.. Byl už u nás? Všichni byli zvědaví a napnutí..

Ježíšek samozřejmě slyšel naše krásné koledy i přání, přiletěl a nechal nám pod stromečkem spoustu krásných dárečků. Dětem nadšením zářily očka a když pak ještě mohly mezi hraním baštit cukroví, byl to pro ně určitě ten nejkrásnější den ve školce.

Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Rappa a maminkám, které nám darovaly hračky a obohatili tak naši vánoční nadílku!

Fotky z Vánočního dne najdete ve fotogalerii jednotlivých tříd. A o tom, jak jsme prožili prosinec se můžete dočít v třídních deníčcích.

18.12.2022 21:35:58

Vánoční nadílka

V pondělí 19. prosince budeme mít ve školce Vánoční den. Sejdeme se společně venku u stromečku, kde si zazpíváme koledy a popřejeme si krásné svátky. Možná mezitím přiletí i Ježíšek :-).