26.06.2012 12:45:35

Školní výlety 1. stupně

Žáci 1. tříd navštívili 20. června Dinopark v Ostravě. Fotografie zde.

Žáci 2. tříd navštívili 5. června ZOO Ostrava. Fotografie zde.

Žáci 3. tříd navštívili 7. června Kopřivnici a Štramberk. Fotografie zde.

Žáci 4. tříd navštívili 7. června Rožnov pod Radhoštěm. Fotografie zde.

Žáci 5. tříd navštívili 24. května Rožnov pod Radhoštěm. Fotografie zde.

26.06.2012 09:48:31

Pasování prvňáčků na čtenáře

Dne 25. června proběhlo v místní knihovně pasování prvňáčků na čtenáře.

Fotky zde.

13.06.2012 08:00:46

Den dětí

Ve škole byla 1. 6. uspořádána oslava Dne dětí. Začínala ráno v kulturním domě, kde byla něco jako malá akademie. Tuto malou akademii zaplnily různá vystoupení a různé soutěže s dětmi z naší školy a se seniory z Bolatic. Vystoupení byla třeba z hudebního kroužku, dále nám zazpívaly i seniorky. Celou soutěž, která probíhala, vyhrálo družstvo seniorů, na 2. místě skončilo družstvo kluků a na posledním místě skončilo družstvo holek. Ale podle mě byli všichni dobří, všichni se snažili a všechna tři družstva právem získala diplom, na kterém bylo napsáno 1. místo. Dále program pokračoval ve škole, kde se uskutečnily ve velké tělocvičně naší školy soutěže pro všechny třídy vyššího stupně. A výsledky této soutěže jsou takové:

1. místo - 9.A

2. místo - 8.B

3. místo - 8.A,

4. místo - 9.B,   5. místo - 6.B,   6. místo - 6.A,   7. místo - 7.A

Taky o této soutěži si myslím, že dopadla dobře. A tyto soutěže pěkně zakončily dobře strávený Den dětí v naší škole.

Nela Stuchlíková, 8.B

Dne 1. června 2012 nešel vyšší stupeň do školy, ale do kulturního domu, kde byl připraven program. Z každé třídy se vybral jeden kluk a jedna holka a soutěžilo se. Byly 3 skupiny. První byli kluci, druhé holky a třetí senioři. Soutěžilo se například ve skládání kostek do věže, kdo udělá největšího hada z papíru nebo jim také připravila paní ředitelka kvíz. Všichni se snažili, ale vyhráli senioři. Mezitím bylo i vystoupení seniorek a hudebního kroužku. Potom se všichni přesunuli do školy, kde se vytvořila desetičlenná družstva z každé třídy a soutěžili jsme. Celý Dětský den se, myslím, vydařil a těším se na příští rok.

Monika Theuerová, 6.B

Fotografie naleznete zde.

12.06.2012 11:29:47

Den otevřených dveří v 1. třídách

Dnes (12. 6.) proběhl v prvních třídách den otevřených dveří. Rodiče žáků se tak měli možnost účastnik výuky a nahlédnout na své potomky při vyučovacích hodinách.

Fotografie naleznete zde.

12.06.2012 10:21:58

Svatá Zdislava

V neděli 10. 6. 2012 v 15.15 hod. zahráli žáci dramatického kroužku v místním kostele svatého Stanislava hru Svatá Zdislava. Zdislava byla provdána za Havla z Lemberka, měli spolu 4 děti. Žila ve 13. stol. a proslula svou péčí o potřebné. Je patronkou rodin a českého národa.

Fotagrafie naleznete zde.