Rekonstrukce školy

Po další etapě rekonstrukce školy, která probíhala hlavně během hlavních prázdnin, jsou už všechny budovy školy nejen „ v novém kabátě", ale i vevnitř vypadají úplně jinak. Ve všech třídách jsou nová osvětlovací tělesa, nové radiátory, nové obklady a umyvadla, nové tabule, nový nábytek - lavice, židle a skříně. To vše souvisí s celkovou rekonstrukcí elektroinstalace, rozvodů vody a topení. Podlahy ve třídách mají nová lina, na všech chodbách je teraso.

Také zbývající sociální zařízení vypadají po rekonstrukci úplně jinak, a to hlavně šatny a sprchy u tělocvičny.

K výzdobě chodeb přispěli i bývalí žáci naší školy Jana Baarová  a Martin Sněhota /Sabon/.

A jak hodnotí přestavbu současní žáci?

Co se mi líbí v nové škole? Myslím si, že na to, v čem jsme se učili minulý rok, je tady tato přeměna velice příjemná.

Už jen to, že jsou zdi znovu vymalovány novými barvami, ovšem volil bych jiné barvy.

Co na mě pozitivně působí? Určitě jsou to graffitti, které zdobí chodbu. Je to jakýsi unikát, kterým se můžeme pyšnit vůči ostatním školám. Mnoho věcí se bude ještě v průběhu školního roku zdokonalovat, kupovat. Alespoň se máme na co těšit.

Ondřej Böhm, 9.A

Překvapilo mě, že všechno stihli opravit tak rychle. Třídy vypadají úplně jinak, židle jsou pohodlné. Počítačová učebna je super. Graffitti na chodbě jsou zajímavé. Barvy stěn mi připadají moc mdlé, trochu jako v nemocnici. Jinak tabule, umyvadla, WC, výzdoba, květiny aj. jsou fajn. Tělocvična, sprcha a další vybavení jsou taky pěkné.

Kristýna Kostřicová, 9.B

Na naší opravené škole se mi nejvíc líbí, že je teď útulnější. Naše třída se mi moc nelíbí, protože mi připadá chladná, ale až se trochu vyzdobí, tak to bude určitě lepší. Nejvíc se mi líbí asi počítačová učebna, kde jsou nové počítače a je to tam větší. Taky se mi líbí velká chodba, ale mohli by tam udělat ještě nějaké lavičky. Doufám, že v naší škole se mi bude lépe učit, protože je tady teď příjemnější prostředí.

Pavla Otáhalová, 9.B

Fotky  zde.