LV - organizační pokyny

FORMÁT PDF VČETNĚ NÁVRÁTKY ZDE.

Organizační pokyny pro účastníky lyžařsko-snowboardového kurzu (LK)

6. 2. – 10. 2. 2023, Ski Park Gruň Staré Hamry

Sraz:                      Pondělí 6. 2. v 6:20 hodin na parkovišti u hřiště FK Bolatice.

Návrat:                Pátek 10. 2. přibližně v 11:30 hodin na parkovišti FK Bolatice.

------

Kurz začíná v pondělí, po přesunu připravíme výzbroj a dopoledne začneme s výukou na svahu, následuje oběd, příprava výzbroje a odpolední program na lyžích. Žáci tedy musí cestovat v lyžařském oblečení, ale je důležité, aby měli pohodlnou obuv (ne lyžáky), protože k ubytování se jde pěšky přibližně 3 km (bez zavazadel).

Stručný program LV: Lyžovat budeme 2x denně, večer společný program, následují soutěže připravené jednotlivými družstvy. Ve středu je zařazeno odpočinkové odpoledne s vycházkou po okolí, čtvrtek pak dopolední trénink a odpoledne zápolení v obřím slalomu, slavnostní vyhlášení a možná i diskotéka (uvidíme :-). V pátek ráno posnídáme, naložíme zavazadla a pochodujeme k autobusu. Výuku lyžování i snowboardingu garantují instruktoři školního lyžovaní (učitelé) a snowboardingu, všichni s licencí ČSTV.

Pro celý kurz (i cestu) platí školní řád v plném znění doplněný o řád LV, tyto řády jsou k dispozici k nahlédnutí ve škole, nebo na webu školy (www.zsbolatice.cz). Zejména zde zdůrazňuji poslední bod řádu LV, který zní takto:  Porušení řádu LV se trestá dle stupně provinění až vyloučením z dalšího pobytu na kurzu bez nároku na vrácení zaplacených výloh. Cestu zpět z kurzu musí zajistit neprodleně zákonní zástupci vyloučeného žáka.

Prohlášení rodičů (zákonných zástupců) odstřihnete a odevzdáte vedoucímu kurzu (D. Neuvald) při nástupu do autobusu! Kdo nebude mít tento ústřižek řádně vyplněn nebo ho neodevzdá, nemůže se LV zúčastnit. Za jméno vašeho dítěte prosím uveďte jeho zkušenost s lyžováním respektive snowboardingem, tato informace slouží pro snadnější zařazení do družstev (nebudeme děti pro rozřazení pouštět ze svahu). Pokud Vaše dítě užívá pravidelně léky, nebo je jakýmkoli způsobem omezeno prosím o zapsání informací na druhou stranu prohlášení.

Seznam doporučených věcí

Vybavení pro sjezdové lyžování nebo snowboard (lyže nebo snowboard, boty, hole) seřízené v servisu, nebo oprávněnou osobou. U lyží zapůjčených v servisech (ve škole) je toto potvrzení standardem. Přilba, kartička zdravotní pojišťovny.

Lyžařské kalhoty, nebo kombinéza, bunda, brýle.

2x rukavice, 2x čepice, šála, šátek, podkolenky, podvlíkačky, nebo tenké tepláky jako spodní vrstva pod lyžařské kalhoty, spodní prádlo, ponožky s tenkou i silnou složkou, vhodné teplé oblečení (trička, rolák, svetr), pohodlná teplá obuv na hory, přezůvky,

domácí oděv, pyžamo, toaletní potřeby (kartáček, pasta, mýdlo, šampón, krém na obličej, pomáda na rty),  kapesníky, ručník (menší, větší), malý batoh, kousek šňůry (na prádlo).

Kapesné dle uvážení (je k dispozici bufet s „horskými cenami“) – Jídlo: snídaně, oběd, večeře, druhá večeře, čaj kdykoli. Karty, stolní hry – jen pokud zbude místo v batohu J.

Věci pokud možno zabalte do pevného zavazadla nejlépe krosny, lyže spojte dohromady s hůlkami páskou napevno (suchý zip, izolepa) nebo uložte ve vaku.

Zvažte také prosím, zda je nutné na LV vozit notebooky, tablety, přehrávače, či jinou techniku, nebo bude lepší si od těchto věcí chvíli odpočinout. Pokud bude jakýkoli problém, určitě se ozveme, pokud budou chtít zavolat žáci domů, stačí požádat o zapůjčení telefonu. Pokoje jsou uzamykatelné, za své věci si však každý žák zodpovídá samostatně, škola za ztrátu nebo případné poškození nenese žádnou odpovědnost.

V případě jakýchkoli nejasností mě prosím kontaktujte osobně ve škole, emailem nebo telefonicky. Telefon ZŠ: 553 655 252, mobil ZŠ:  777 73 66 22, email: reditel@zsbolatice.cz