Dnes je pondělí 23.04.2018 a svátek má Vojtěch.

27.03.2012 11:22:03

Matematický klokan 2012

V pátek 16. 3. proběhl další ročník soutěže Matematický klokan. Společně s dětmi z mnoha zemí světa řešilo stejné matematické úlohy také 257 našich žáků. Žáci v České republice soutěží na základních školách ve čtyřech kategoriích. Nejúspěšnějšími řešiteli se letos stali:

Kategorie CVRČEK:

1.      Tomáš Kučera, 3.A

2.      Vít Baránek, 3. A a Matěj Sněhota, 2.B

Kategorie KLOKÁNEK:

1.      Lenka Rycková, 5.A

2.      Jakub Schiedek, 4.A

3.      Klára Kamrádová, 5. B a Denisa Teichmannová, 5.B

Kategorie BENJAMÍN:

1.      David Harasim, 7.

2.      Robin Harazim, 7.

3.      Radim Šimeček, 6.B

Kategorie KADET:

1.      Ondřej Duda, 9.B

2.      Radek Nový, 8.B

3.      Marcel Sniehotta, 9.A

Více informací o soutěži na www.matematickyklokan.net.

Fotografie vítězů zde.

26.03.2012 08:55:45

Soutěž v „házedlech“

Dne 2. března se v naší škole konala soutěž v „házedlech“. Házedlo mohlo být pouze z papíru, složeno do šipky. Soutěžilo se o šipku, která doletěla nejdál, vydržela nejdéle  ve vzduchu a která byla nejkrásnější. Soutěžili žáci nižšího stupně. Na chodbě se to hemžilo pestrobarevnými šipkami a žáci fandili zástupcům svých tříd. Vítězové obdrželi diplom a sladkou odměnu.

Pavla Jarošová, 4.A

Fotografie zde.

22.03.2012 10:36:55

Nové termíny pronájmu sportovní haly

Od 20. 3. 2012 se ve sportovní hale uvolnily nové termíny, kdy je možno halu pronajmout. Bližší informace a přehled volných hodin naleznete zde.

22.03.2012 10:36:15

Florbalový turnaj ČEZ

Žáci naší školy se opět po roce zapojili do turnaje ČEZ STREET HOCKEY. Jedná se o masový hokejový turnaj, hraný v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín, který je určen žákům do 13 let. Turnaj se hraje pohárovým systémem play off na dva zápasy. Do oblastního kola nám byla nalosována škola z Bohuslavic. Po výsledcích 2:4 a 5:5 se naši hráči do dalšího kola nepodívají. Velkým plusem ovšem zůstává, že někteří žáci se tohoto klání mohou zúčastnit i v následujících ročních. Takže příště nám postup jistě neunikne.

13.03.2012 12:47:01

Únorové tradice a zvyky

Únor se nesl ve školní družině v duchu Masopustu. Ve všech odděleních se vyráběly různé masky a škrabošky, děti kreslily a zdobily klauny, malovaly na téma "já tančím - my tančíme" apod.

Nejmladší děti toto veselí zakončily plesem, kde si připomněly zásady společenského chování nejen při tanci.

Děti ze středního oddělení vyráběly zvláštní výtvarnou technikou z alobalu královské koruny.

Nejstarší děti si připravily přehlídku masek a tance v netradičních rytmech.

Příští rok zase na shledanou, pane Karnevale!

Fotky zde.