Dnes je neděle 20.01.2019 a svátek má Ilona.

26.04.2013 09:34:26

Sport ve škole

Ve středu se žáci 9. tříd účastnili turnaje v Basketbalu. V zápase o 1. místo jim vítěztví uteklo pouze o jeden koš a obsadili tak v konkurenci čtyř týmů konečné 2. místo.

Ve čtvrtek naši školu na florbalovém turnaji v ostravské ČEZ Aréně reprezentovali žáci 6. a 7. tříd. Bohužel se nám nepodařilo projít přes první kolo, ale i tak to byl úspěch. Naši fanoušci ze 6. tříd si svou originální, hlasitou podporou a nápaditou choreografií vybojovali ceny v soutěži o nejlepší publikum.

Jak to v ČEZ Aréně vypadalo se můžete podívat zde.

Dnes se od 16:00 do 18:00 hodin se v hale bude konat florbalový trénink pod vedením českého reprezentanta Pavla Bruse - tohoto tréninku se mohou zúčastnit všichni zájemci ze 3. až 9. třídy. S sebou bílé triko a florbalovou hokejku, případně věci k podpisu.

21.04.2013 14:16:08

Turistický klub

Protože zima ne a ne skončit, vyrazily děti z turistického klubu až 22. 3. do Křemének a okolí, aby nasypaly zvířátkům nasbírané plody. Fotografie jsou ke shlédnutí zde

Dne 14. 4. se uskutečnila akce s názvem Bolatická dvacítka, na kreré jsme nemohli chybět. Tentokrát přišli s dětmi i rodiče, kteří s námi pokořili trasu dlouhou 10 km. Jsme rádi, že nám počasí přálo a sluníčko hřálo. Pochod skončil na koupališti, kde proběhlo losování o ceny. I náš člen, Matěj Křižka, měl to štěstí a vyhrál zájezd do Polska. Gratulujeme. Na průběh akce se můžete podívat zde

21.04.2013 13:57:26

Výlet do Vítkovic

9. dubna jsme jeli v 9.00 do Vítkovic na exkurzi. Když jsme přijeli, museli jsme počkat, až nám otevřou. Na chvilku jsme se podívali, jak to tam vypadá. Potom přišla průvodkyně.

Šli jsme po schodech nahoru, přišli jsme do malého sálu, kde nám pustila krátký film. Když film skončil, tak jsme si prohlédli zajímavé věci a mohli jsme si je i vyzkoušet.

Nejvíc se mi líbila kola na alekřinu a auta, ponorka, autobus a barevný most.

Po prohlídce šli někteří do bufetu, kde si mohli sednout a někteří si koupili sladkosti a nějaké suvenýry. Potom jsme šli do autobusu a jeli jsme domů. Bylo to nádherné.

K. Curylová, 5.A

Fotografie z exkurze naleznete zde.

21.04.2013 13:44:05

Vítání jara 2013

Jako každý rok se i letos žáci a žákyně nižšího stupně zúčastnili kulturně-společenské akce "Vítání jara". Děti zvládly své role manekýnek a manekýnů z různých států světa na výbornou. Do přípravy kostýmů se zapojili i někteří rodiče, za což jim patří poděkování. Fotky z akce najdete zde.

21.04.2013 10:48:55

Sběr starého papíru

Ve dnech 15. a 16. dubna proběhlo na naší škole 2. kolo soutěže tříd ve sběru starého papíru. Ve druhém kole soutěže žáci nasbírali téměř dvacet tun papíru. Celkem žáci MŠ a ZŠ nasbírali v 1. a 2. kole soutěže 33 700 kg starého papíru.

Výsledky soutěže po 1. a 2. kole :

1. – 5. ročník

1. místo - 4. A

2. místo - 3. A

3. místo - 3. B

6. – 9. ročník

1. místo - 6. A

2. místo - 7. A

3. místo - 6. B

Všichni sběrači budou za velkou snahu odměněni a vítězné třídy budou mít navíc den ředitelského volna na společnou třídní akci. Zbytek výtěžku bude využit na zakoupení pomůcek do výtvarné výchovy, tělesné výchovy. Letos jsme díky výtěžkům ze sběrových akcí vybavili cvičnou kuchyň sadami nerezového nádobí a pořídili nové žíněnky do tělocvičny. Všem sběračům a rodičům za podporu této akce děkujeme a těšíme se na další spolupráci.