Dnes je pondělí 22.07.2019 a svátek má Magdaléna.

27.02.2013 10:12:05

Srdíčkové odpoledne

V únoru se uskutečnila ve třetím oddělení školní družiny společná akce rodičů a dětí "Srdíčkové odpoledne".

Při této akci děti a dospělí společně tvořili a vyráběli jednoduché dárky. A tak mohli někteří poprvé pracovat s keramickou hlínou nebo si netradičně vyzdobili kolíčky na prádlo.

Pěknou tečkou za naší akcí byly pak společné hry, které tak umocnily celkovou radostnou atmosféru tohoto odpoledne.

Fotografie můžete zhlédnout zde.

12.02.2013 11:36:47

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání

12.02.2013 11:36:34

Družina má talent

"Družina má talent"! Tak se jmenovala soutěž, která se uskutečnila jednoho lednového odpoledne ve školní družině 2. a 4. oddělení. Mohl se přihlásit každý, kdo měl odvahu ukázat nám všem nějaké umění nebo zajímavou disciplínu. Ukázalo se, že máme mezi sebou vynikající tanečnice, zpěváky, hudebníky, gymnastky, ale i kouzelníky.

Všichni soutěžící byli odměněni diplomem, a tak školní družina v Bolaticích našla své nejlepší talenty Smile .  Odměnou pro všechny pak bylo bobování na "Fusáku".

Fotografie zde.

12.02.2013 11:27:32

Zápis dětí do 1. tříd

Úterý 5. února 2013 bylo pro některé předškolní děti a jejich rodiče opravdu významným dnem. Na základní škole totiž probíhal zápis do 1. třídy. Také letos přivítali své nástupce žáci 9. ročníku a připravili si několik stanovišť, na kterých děti plnily jednoduché úkoly. Tentokrát si deváťáci zvolili téma: „... ten dělá to a ten zas tohle ...". U zedníků děti převážely cihly na stavbu, v dílně se stolaři zabíjely hřebíky, u prodavačů musely nakoupit za určitý počet mincí pomůcky do školy, pak uzdravovaly u lékařů zraněného plyšáčka a nejvíce se jim asi líbilo u malířů, kde vybarvovaly obrázek na počítači. Děti se tak trochu osmělily a prohlédly si společně s rodiči školu. Pak již prověřovaly jejich připravenost na školní docházku paní učitelky. K zápisu se dostavilo celkem 67 dětí. Na všechny budoucí prvňáčky se moc těšíme a přejeme jim, aby se jim ve škole líbilo a chodili do ní rádi.

Fotografie zde.                                               Mgr. Lenka Jordánová

Žáci vyššího stupně na divadelním představení zde.

12.02.2013 11:27:13

Netradiční zimní olympiáda

Ve čtvrtek 31. ledna si děti zpříjemnily čekání na vysvědčení Netradiční zimní olympiádou. Z každé třídy soutěžilo družstvo šesti žáků a čekalo je mnoho disciplín, např. lyžování, bobování, sjezd lavičky, koulování nebo rychlost v oblékání zimního oblečení.

Fotografie z olympiády jsou k nahlédnutí zde.