Dnes je neděle 18.02.2018 a svátek má Gizela.

06.02.2018 13:01:42

Maškarní ples - Borová

Fotky z plesu najdete zde.

04.02.2018 21:34:48

Maškarní ples

Zveme všechny děti na tradiční MAŠKARNÍ PLES, který se koná v neděli 18. února 2018 v 15.00 hod. v sále KD.

Programem nás provede klaun Hopsalín. Zajištěn je pestrý program, bohatá tombola, prodej drobného občerstvení a balónků.

Vstup pro děti v maskách je zdarma, dospělí 30,- Kč.

Přijďte se s námi pobavit, zatančit a zasoutěžit!

04.02.2018 13:14:13

Dobble - 2. ročník společenské hry

V lednu se uskutečnil ve školní družině po roční odmlce teprve 2. ročník oblíbené společenské hry Dobble. Tato hra je určena pro děti od šesti let a nabízí skvělou zábavu zaměřenou na rychlost, postřeh, reflexy. Skládá se z 55 karet, s 8 symboly na každé z nich a jen 2 karty mají společný znak. Současně může hrát až 6 hráčů v 5 různých obměnách.

V naší školní družině proběhla nejdříve třídní kola a nejúspěšnější hráči pak postoupili do celodružinového utkání. Vítězkou letošního turnaje se stala Klára Táncos (4. A), které srdečně blahopřejeme! Na druhém místě se umístili sourozenci Magdaléna a Jiří Pavlíkovi (4. A) a třetí místo patří Veronice Smitkové (1. A).

Tato hra je pro svou jednoduchost u dětí velmi oblíbená a přináší nám zábavu a radost během celého pobytu ve školní družině.

Fotogalerie zde.

04.02.2018 13:08:34

Olympiáda školních družin

V zimních měsících proběhla ve školní družině zábavná olympiáda v netradičních sportovních disciplínách. Tato akce se uskutečnila v malé tělocvičně základní školy a byla rozdělena na dvě etapy. Nejdříve soutěžily starší děti a další týden se mezi sebou utkali mladší kluci a holky.

Tak jako v minulých letech nesměl ani letos chybět olympijský oheň a slavnostní ceremoniál, jehož součástí byl slib sportovců, ve kterém zazněla pravidla pro dané disciplíny.

Charakter celého setkání se nesl v duchu zimních sportů, ale v humorném podání. A tak si děti mohly například vyzkoušet "curling" se smetáčkem a polystyrenovou koulí, "sobí spřežení" s jízdou na dece, "lyžování" na papírových lyžích, "bobování" na igelitových pytlích nebo "krasojízdu" na točících židlích ap.

Na závěr všechny čekala sladká odměna a vlastnoručně zhotovené papírové medaile. S tou putovní se sejdeme opět za rok. Tak na shledanou, olympiádo!

Fotogalerie zde.

04.02.2018 09:59:42

Netradiční zimní olympiáda 2018

Stejně jako každý rok se i letos ke konci prvního pololetí konalo zábavné sportovní klání mezi žáky 1. stupně. Své síly si mezi sebou nejdříve poměřili žáci druhých a třetích tříd a po nich čtvrťáci s páťáky. Protože nasazení bylo veliké a výsledky velkolepé, všichni si akci užili ve skvělé náladě. Podívejte se, jaké zábavné úkoly žáci plnili, a kdo letos zvítězil.

Foto zde