Dnes je pondělí 23.07.2018 a svátek má Libor.

Zájmové útvary ZŠ

Většina kroužků začíná v prvním říjnovém týdnu, žáci se do nich mohou hlásit prostřednictvím třídních učitelů, nebo vedoucích jednotlivých kroužků.

Kroužky v tabulce níže jsou plně organizovány naší školou, díky přispěvku obce Bolatice jsou tyto kroužky pro děti po celý rok zdarma (občas se přispívá menší částkou na spotřebovaný materiál - hlína, výtvarné potřeby, míčky, aj.).

Ostatním institucím (CVČ Kravaře, Angličtina, Tanec, Gymnastika, aj.), které pořádají kroužky pro děti z Bolatic poskytujeme veškeré prostory (učebny, tělocvičnu, halu) bezplatně. Přihlášení pak probíhá přímo u dané organizace a škola nenese za děti žádnou odpovědnost.

č.

Název kroužku

Vedoucí

Určeno pro ročníky

den

začátek

místo

1

Ruština

L. Králová

6. - 9.

Po

14:00

učebna

2

Angličtina pro 2. třídy

S. Běláková

2.

bude upřesněno v ŽK

3

Angličtina pro 2. třídy

L. Migotová

2.

bude upřesněno v ŽK

4

Atletika (dívky)

L. Králová

4. - 9.

St

14:00

hala/hřiště

5

Míčové hry (dívky)

K. Dominiková

7. - 9.

Čt

14:00

tělocvična

6

Florbal ml.

D. Neuvald

1. - 4.

13:30

hala

7

Florbal st.

D. Neuvald

5. - 9.

14:30

hala

Všichni zájemci o kroužek florbalu (starší i mladší), sraz v pátek 6. 10. od 13:30 v hale naší školy. Až dle zájmu proběhne rozdělení do skupin a určeny přesné časy tréninků.

8

Pohybové hry (sportovky)

Š. Gargošová

1.

Po

13:30

hala

9

Badminton + pohybové hry

P. Koch

3. - 9.

Po

15:30

hala

10

Turistický klub

M. Wránová

2. - 5.

nepravidelně dle domluvy

11

Křesťanská výchova

A. Pavlíková

5.

Po

12:45

učebna KV

12

Křesťanská výchova

J. Kubatková

6.

7:00

učebna KV

13

Křesťanská výchova

L. Mazurowski

7. - 9.

Po dle domluvy, třída, fara.

14

Hudebně dramatický - BOHOUŠEK

M. Bumbová

3. - 6.

St

14:00

třída 5.B

15

Hudební Kroužek

V. Güntherová

6. - 9.

bude upřesněno

16

Vaření

Š. Gargošová

5.

St

14:00

kuchyňka

17

Keramika

G. Elblová

2. - 9.

Út

13:15

ker. dílna

18

Cukrářský

J. Kubatková

6. - 9.

Čt

14:00

kuchyňka

20

Žurnalistický a mediální

L. Lasáková

6. - 9.

dle domluvy

třída 9.A

21

Cvičení z ČJ (příprava na přijímačky)

A. Pavlíková

9.

St

7:00

učebna Fy

22

Cvičení z M (příprava na přijímačky)

K. Dominiková

9.

Čt

7:00

třída 9.B

23

Šachy

P. Pavera

1. - 9.

St x Čt

14:00

třída 7.B

24

Dopravní

P. Pavera

1. - 9.

Po

14:00

učebna ITC

----

Základní škola a Mateřská škola
BOLATICE, příspěvková organizace

Školní 540/9
747 23 Bolatice

Tel.: 553 655 252
Mobil: 777 73 66 22

esf | EU | MŠMT | OP
made by VIP Design.cz | FunkčníEshopy.cz ©2011 | Powered by VIPS!