Dnes je neděle 07.06.2020 a svátek má Iveta a Slavoj.

05.06.2020 13:38:36

Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2020/2021

Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2020/2021 najdete zde.

Rozhodnutí o nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání jsou vydávána v písemné podobě a vyzvednout si je můžete v úterý 9. června v době od 8 - 11 hodin a od 14 - 16 hodin v MŠ (žlutá budova, 1. patro).

05.06.2020 13:34:05

Informativní schůzka pro rodiče nově nastupujících dětí

V úterý 23. června v 15.30 hodin se v mateřské škole v žabičkové třídě (žlutá budova, 1. patro) koná informativní schůzka pro rodiče dětí, které nastupují v září poprvé do MŠ. Na schůzce se dozvíte všechny potřebné informace k nástupu Vašeho dítěte do školky.

Z hygienických důvodů se schůzka koná bez dětí a je vhodné, když se schůzky zúčastní pouze jeden z rodičů.

05.06.2020 12:48:23

Květen u medvídků

Po návratu z nucených prázdnin jsme pracovali s tématy mláďata a hmyz. Děti se naučily pár básníček, písní a tanečků, malovali jsme , pracovali s obrázkovým materiálem, děti třídily, přiřazovaly, poznávaly, prostě jako za běžného provozu.

Protože jsme byli omezeni pobytem v prostoru zahrady, využívali jsme spíš situační pozorování. Asi nejvíc ale děti měly potřebu pohybu na čerstvém vzduchu, takže jsme si užívali míčových her, hry v písku, průlezky apod.

Chtěla bych poděkovat rodičům za to, jak se dětem doma věnovali, u většiny dětí byly vidět pokroky v sebeobsluze, stříhání, i jiných činnostech.

Na fotky medvídkové třídy se můžete podívat zde.

05.06.2020 12:45:41

Květen u berušek

Od 16. 3. se naše školka bohužel uzavřela a děti se mohly vrátit zpět až 18. 5. a to pouze v omezeném počtu a dle uvážení rodičů. Paní učitelky však byly s dětmi a rodiči neustále v kontaktu. Posílali si různé psaníčka, pozdravy a fotky. Paní učitelky dětem vymyslely soutěž v plnění různých výzev, úkolů, vyrábění, vaření, cvičení, zpívání aj. Všichni rodiče a děti musíme moc pochválit. Dle různých zpráv a fotek, se jim naše doporučení líbila. I paní učitelky si pochvalovaly své nové role youtuberek. Na tyto dny budeme všichni jistě s úsměvem vzpomínat.

Od 18. 5. se s některými dětmi opět setkáváme ve školce. Je nás sice méně, ale veselo tu máme dost. Hrajeme různé hry, soutěžíme, vyrábíme, malujeme a chodíme na zahradu nebo do lanového centra. Dnes jsme byli i na zmrzlině. Chystáme se na konec roku a připravujeme akci pro budoucí školáky Pasování předškoláků. Ty se nám podařilo všechny hezky vyfotit a vytvořit jim krásné tablo, které je umístěno v hale pod knihovnou. Určitě se běžte všichni podívat.

Fotky beruškové třídy najdete zde.

05.06.2020 12:30:55

Květen u štěňátek