28.06.2022 22:35:48

Prázdninový provoz MŠ

V měsíci červenci je provoz v mateřské škole omezen, v srpnu bude MŠ uzavřena.

Přihlášené děti z medvídkové, koťátkové a štěňátkové třídy budou docházet do kuřátkové třídy.

Přihlášené děti z beruškové a sovičkové třídy budou o prázdninách v žabičkové třídě.

Děti z kuřátkové a žabičkové třídy budou první týden (1. - 8.7.) ve svých třídách, druhý a třetí týden (11. - 22.7.) se společně přesunou do beruškové třídy a poslední týden v červenci (25. - 29.7.) se opět vrátí do svých tříd.

Pro odhlašování dětí můžete i nadále využívat tel. číslo na svou třídu jako v průběhu školního roku.

28.06.2022 22:51:49

Indiánské rozloučení se školním rokem

Léto už je tady, prázdniny jsou na dohled a tak nám nezbývá, než se rozloučit s uplynulým školním rokem. Letos jsme to pojali ve velkém stylu, aby rozlučka byla jak se patří. A tak se ve čtvrtek 23. června konalo na naší zahradě Indiánské rozloučení se školním rokem. Malí i velcí indiáni se sešli na zahradě u totemu, kde se společně indiánsky přivítali a pak se šlo na to! Vyzbrojeni náhrdelníkem a plánkem se všichni pustili do plnění indiánských úkolů - jezdili jsme na koních, chytali je lasem, rýžovali jsme zlato, stopovali zvěř nebo vyráběli indiánskou foukačku. Za splněné úkoly děti sbíraly peříčka a odměnou jim tak byl krásně nazdobený náhrdelník. Společně s rodiči pak mohly děti posedět na terase a dát si něco dobrého na zub.

Děkujeme organizaci KONDOR za zapůjčení a postavení teepee a také všem maminkám a tatínkům, kteří nám pomáhali s organizací!

Fotky z rozloučení najdete ZDE.

17.06.2022 13:01:36

Indiánské rozloučení se školním rokem

Zveme všechny děti a rodiče, navštěvující naši mateřskou školu, na Indiánské rozloučení se školním rokem, které proběhne ve čtvrtek 23. června 2022. Zahájení je v 16.00 hod. na malé zahradě u totemu.

Přijďte si chytit koně, vyrýžovat si zlato, stopovat zvěř a vyzkoušet si tak svou zručnost v různých disciplínách.

Děti mohou přijít v indiánském oblečení. Pokud budete chtít opékat, nezapomeňte si vzít buřta.

K prodeji bude párek v rohlíku, pití, káva a sladké dobroty.

Na všechny malé i větší indiány se už moc těší paní učitelky.

06.06.2022 21:39:11

Den dětí

První červen patří tradičně dětem. Na svůj svátek se děti těšily již několik dní předem a od pondělí nemluvily prakticky o ničem jiném. Ve středu se konečně dočkaly. Letos čekalo na děti hned několik překvapení. O to první se postarala jedna borovská babička, která pro ně zajistila sladkou mrazivou pochoutku. Paní Marcela Žáček nám přivezla výborné ovocné nanuky, za což jí ještě jednou moc děkujeme! Dalším překvapením byla návštěva místního kina, kde na nás čekala momentálně nejoblíbenější pohádka - Tlapková patrola. Na mnoha třídách se oslava Dne dětí protáhla i do dalšího dne a na děti tak čekalo ještě spousta zábavy, úkolů a soutěží.

06.06.2022 12:52:40

Informativní schůzka

V úterý 14. června 2022 proběhne od 15.00 hod. informativní schůzka pro rodiče dětí, nastupujících v září poprvé do MŠ.

Schůzka bude v žabičkové třídě (kde byl i zápis) a je bez dětí.