26.06.2024 08:31:01

Prázdninový provoz MŠ

Od 1. července - 2. srpna bude školka otevřena v prázdninovém omezenějším režimu.

• Přihlášené děti z medvídkové, koťátkové a štěňátkové třídy budou spojeny ve třídě KUŘÁTEK (hlavní budova, 2. patro).
  • Děti z kuřátkové, žabičkové, beruškové a sovičkové třídy budou docházet do ŽABIČEK (hlavní budova, 1. patro).

V případě nepřítomnosti dítěte si můžete oběd vyzvednout v jídelně, od 11.00 - 12.30 hod. do svého jídlonosiče.

Pro přihlašování a odhlašování dětí můžete i nadále využívat tel. číslo na svou třídu. Od 5. sprna bude MŠ uzavřena.

23.06.2024 22:21:14

Orientační běh pro celou rodinu

Ve čtvrtek 6.6. jsme uspořádali již čtvrtý závod v orientačním běhu. Závodu se mohly zúčastnit již naše nejmladší děti, které běží s rodiči, ale také žáci prvního i druhého stupně. Děti ze školy už běžely samy, bez rodičů. Žáci druhého stupně měli čas dokonce měřený, mohli si tak své výkony porovnat. Nejlepší běžci z druhého stupně byli pak oceněni medailí. Mladším běžcům kontrolovaly správné ražení paní učitelky. Oceněny pak byly dětí, které doběhly do cíle a našly všechny kontrolky.

Většina dětí i rodičů, byla již s orientačním během seznámena dříve. Nováčkům vysvětlily pravidla paní učitelky. Orientační běh je sport, ve kterém běžci musí podle mapy najít kontrolku v terénu, kterou poté orazí kleštičkami. Kontrolky – lampionky jsou označeny čísly a je potřeba je najít ve správném pořadí. Celý závod byl uspořádán v našem krásném areálu školy a školky. Terén byl členitý, děti musely překonat různé překážky, kopce nebo schody.

Další fotky z běhu najdete ZDE.

16.06.2024 20:58:24

Námořnické rozloučení se školním rokem

AKCE Z DŮVODU NEMOCI ZRUŠENA

OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

AHOJ NÁMOŘNÍCI!

Vydejte se s námi na plavbu po moři plném dobrodužství a úkolů.

19. června 2024 v 16.00 hod. na malé zahradě MŠ.

K prodeji bude párek v rohlíku, káva a další dobroty.

Rádi vás uvidíme v námořnických či pirátských kostýmech.

16.06.2024 20:50:36

Adaptační hodinka

Zveme všechny děti, které v září nastoupí nově do medvídkové a koťátkové třídy, na adaptační odpoledne.

• pondělí 17. června od 15.00 - 16.00 hod.

Přijďte si pohrát, seznámit se s prostředím mateřské školy i p. učitelkami.

29.05.2024 07:05:00

Schůzka pro rodiče

Ve čtvrtek 13. června 2024 proběhne v 16.00 hod. schůzka pro rodiče dětí, nastupujících v září poprvé do mateřské školy.

Schůzka se koná v žabičkové třídě (třída, ve které probíhal zápis) a je bez dětí.