Od 1. července - 2. srpna bude školka otevřena v prázdninovém omezenějším režimu.

• Přihlášené děti z medvídkové, koťátkové a štěňátkové třídy budou spojeny ve třídě KUŘÁTEK (hlavní budova, 2. patro).
  • Děti z kuřátkové, žabičkové, beruškové a sovičkové třídy budou docházet do ŽABIČEK (hlavní budova, 1. patro).

V případě nepřítomnosti dítěte si můžete oběd vyzvednout v jídelně, od 11.00 - 12.30 hod. do svého jídlonosiče.

Pro přihlašování a odhlašování dětí můžete i nadále využívat tel. číslo na svou třídu. Od 5. sprna bude MŠ uzavřena.

23.06.2024 22:21:14

Orientační běh pro celou rodinu

Ve čtvrtek 6.6. jsme uspořádali již čtvrtý závod v orientačním běhu. Závodu se mohly zúčastnit již naše nejmladší děti, které běží s rodiči, ale také žáci prvního i druhého stupně. Děti ze školy už běžely samy, bez rodičů. Žáci druhého stupně měli čas dokonce měřený, mohli si tak své výkony porovnat. Nejlepší běžci z druhého stupně byli pak oceněni medailí. Mladším běžcům kontrolovaly správné ražení paní učitelky. Oceněny pak byly dětí, které doběhly do cíle a našly všechny kontrolky.

Většina dětí i rodičů, byla již s orientačním během seznámena dříve. Nováčkům vysvětlily pravidla paní učitelky. Orientační běh je sport, ve kterém běžci musí podle mapy najít kontrolku v terénu, kterou poté orazí kleštičkami. Kontrolky – lampionky jsou označeny čísly a je potřeba je najít ve správném pořadí. Celý závod byl uspořádán v našem krásném areálu školy a školky. Terén byl členitý, děti musely překonat různé překážky, kopce nebo schody.