14.09.2022 11:30:01

Tvořivé páteční dopoledne deváťáků – „Fajna dílna“

Naše poslední ročníky měly možnost v Ostravě navštívit tvořivou dílnu. Na tom úžasném místě si žáci řemeslo nejenom osahali a vyzkoušeli, ale také se pod odborným vedením lektorů naučili řemeslným dovednostem. Pracovali s různými materiály a nástroji a opravdu byli manuálně velice šikovní a zruční. Odměnou jim byly vlastnoručně vytvořené výrobky, ke kterým mají daleko větší citové pouto, protože sami zjistili, jak je někdy obtížné něco vytvořit tak, aby „TO“ nějak vypadalo a k něčemu sloužilo.

Fotogalerie zde.

13.09.2022 10:32:36

Mezinárodní zkoušky Cambridge

Dne 30. 5. 2022 se na naší škole uskutečnily mezinárodní zkoušky Cambridge úrovně A1, A2. Po roční přípravě usedlo před zkušební komisi 28 žáků ze 7., 8. a 9. tříd. Všem našim studentům se podařilo zkoušky složit.  Devíti žákům se dokonce podařilo uspět na úrovni B1, což je úroveň současné státní maturity z anglického jazyka. Jsme na vás všechny moc pyšní.

Naše škole se tímto stala přípravným centrem Cambridge.

02.09.2022 08:06:49

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN 2022

Tak už je to opět tady. Začal nám nový školní rok. Slavnostní zahájení školního roku na naší škole proběhlo na SPORTOVNÍM HŘIŠTI v areálu školy, kde nás svými povzbudivými slovy přivítal pan ředitel D. Neuvald, pan starosta Herbert Pavera a pan farář  Leslav Roman Mazurowski.

Někteří starší školáci se na svůj první školní den těšili, jiní možná pociťovali jisté obavy, některým se možná nechtělo vůbec.

Čerství prvňáčci však prožívali své slavnostní chvíle plni očekávání, co si pro ně jejich usměvavé paní učitelky připravily, jak bude vypadat jejich třída, že se konečně naučí číst, psát a počítat.

Všem školákům přejeme, aby jejich školní rok byl plný úspěchů, radostných prožitků a objevů, nových přátelství.

Rodičům přejeme nezdolné nervy, trpělivost, toleranci, radost z dětí a nám učitelům přeji dvojnásob pevné nervy, školáky toužící po objevování nového.

Fotogalerie zde.

Pěkný školní rok :)

26.08.2020 20:30:17

Začátek školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci,

první školní den se rychle blíží...

Začínáme ve čtvrtek 1. 9. v 8:00 hodin na víceúčelovém hřišti (za nepříznivého počasí ve sportovní hale).

Po slavnostním přivítání půjdou děti společně s paní učitelkou do své třídy. Tam může doprovodit naše nejmenší žáky pouze jeden z rodičů. Ve třídě se dozvíte všechny potřebné informace.

Obědy ve školní jídelně jsou 1. 9. odhlášeny, ale je možné je přihlásit přes aplikaci.

Školní družina bude v provozu od pátku 2. 9.

Přihlášky do družiny žáci obdrží první školní den (1. 9.).

Užijte si zbytek prázdnin! Moc se na vás všechny těšíme.

Obrázek Klipart Mrkající smajlík | Smajlíci zdarma ke stažení

10.08.2022 07:29:09

KANCELÁŘ ZŠ - uzavřená ve dnech 11. -12. 8. 2022

Ve dnech 11. 8. - 12. 8. 2022 bude kancelář ZŠ uzavřená.

Děkujeme za pochopení :)